Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért annyira türelmetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért annyira türelmetlenek a randizás során?

Figyelt kérdés
Itt is mindig olvasom, hogy a visszafogottabb, rosszabb külsejű fiúk nem találnak lányt maguknak, és szerintem ez legtöbb esetben az ő hibájuk. Én mindenkinek megadom az esélyt, annak is, aki nem tetszik külsőre, és szerintem bele is tudnék szeretni egy ilyen fiúba, de ők sose várják meg. Most is találkozgatok egy sráccal, de miután még a negyedik randin se volt csók, már alig keres. Miért nem tudják megvárni, amíg kialakul a vonzalom :/?

2015. aug. 31. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

Mert ezeknek a fiúknak nincs elég önbizalmuk és lehet te sem adsz elegendő pozitív visszajelzést. Passz.

Mit értesz egyébként rossz külső alatt?

2015. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a legtöbb lány fordítva gondolkodik, mint te. Szerintük a vonzalomnak már a legelején meg kell lennie, és nem arról van szó, hogy kialakul. Engem egy csomószor utasítottak vissza a "nincs kémia" szöveggel.


Aztán mivel az emberekben benne van a nyomás, hogy párt kell találni, így ha négy randi után sincs csók, arra következtetnek, hogy már megint "nincs kémia." És nem akarják vesztegetni az időt tovább.

2015. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyere próbáljuk meg xD.
2015. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Clark Kent.. ***** válasza:
Én sosem vagyok türelmetlen, kényelmesen hátradőlök a padon, és úgy beszélgetek az asszonykával.
2015. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
mert vannak nem nyomulós pasik mit nem lehet ezen érteni?
2015. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Talán nem kéne esélyt adni olyanoknak, akiket egyáltalán nem látsz külsőre vonzónak, és akkor esetleg nem kéne várni a CSODÁRA, hogy kialakuljon valamiféle vonzalom.



:/

2015. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem még egyetlen nő sem adta meg soha az esélyt sem,pedig türelmes vagyok nagyon is.Nos ilyenkor mi is van?:)

Na látod,csak azért mert rossz emberekkel kezdesz,attól még van másik is. :)

Ha adnának esélyt,simán összejöhetne kapcsolat nekem is,de így nem hogy még azt sem kapok,mert nem születtem helyesnek meg izmosnak... :/

24/F

2015. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

@ #7

Jajj, ne már... Tudsz valamit mondani, ami miatt szerethető vagy? Valami, ami miatt büszke vagy magadra? Ha nincs ilyen, akkor miért is várnád, hogy valaki esélyt adjon... Egyébként pedig csak azt tudom mondani, hogy próbálkozni kell és kész.


@ OP

A pozitív visszajelzés hiánya az oka annak, hogy nem keres. A csók különösen jó erre: egyértelművé teszi, hogy hogyan is álltok. Ha azt még nem szeretnéd, akkor valahogy máshogy kellene a tudtára adnod, hogy egyébként jól mennek a dolgok. Vagy ha nem, akkor azt.


24/F

2015. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, érthető, ha egy idő után lekopnak. Oké, hogy te nem szereted, ha túl hamar történik a csók stb, de ha semmi pozitív visszajelzést nem kapnak (akár csak szóban, vagy egy hátsimogatást, érintést), azt fogják gondolni, hogy nincs értelme, mert te nem akarsz semmit.
2015. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert a nők a dámsnős srácokat szeretik.
2015. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!