Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elhajt egy csaj mit csináls...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhajt egy csaj mit csinálsz? Van erre taktika?

Figyelt kérdés
Ugyanis bárki bármennyire tagadja, azért az önbecsülésnek árt, tehát úgyis kérdezhetném, hogy hogyan hozod helyre utána?

2015. szept. 1. 08:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%
10es Tisztelem én. Velem nem állnak szóba. Hozzám is jöhetne már egy nő hogy figyelembe vegye az én döntésemet. De a nők semmit nem vesznek figyelembe. A férfinak kell mindig mindent figyelembe venni. Na ez a szar dolog.
2015. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Sztem a nők 80%-a élből elhajt mindenkit ha tetszik, ha nem. Ha újra megközelíted akkor kezd el észrevenni olyan szempontból.

Számos történetet hallottam már, hogy először nem is tetszett a fiú de kitartó volt ezért engedtem...

2015. szept. 1. 16:34
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
kérdező. Nem is mer az ember újra próbálkozni amikor a gúnyt vagy a lenézést látod egy nő szemében. Forr az emberben a düh a keserűség. De ezt nem láthatja senki. Legszívesebben ilyenkor letépném az arcom mert nekem nem kell. Inkább valami szépfiúéhoz hasonlót kérek aki azonnal néznek a nők ahogy felszáll a villamosra. És ha 20 nő van a villamoson abból 18 őt nézi. Én meg kétszer is felszállhatok azt sem veszik észre. Odaadnám ezt azt életet is egy jobbért. Ahol csak azért mert rámosolyogtam egy lányra azért mosolyt kapok. Ha beszélek nem fordul el. Csak azt érezni hogy van nő akinek számítok mint férfi. De ilyet nem éreztem még. A legrosszabb az amikor egyedül van az ember és éjszaka van. Nem volt senkivel aznap sem hogy beszélgessen. Belegondolni hogy holnap ha már nem lennék kinek hiányoznék? Mennyire szorít belül az hogy rájövök, senkinek. Senki nem gondolna rám. De ilyenkor megint ott van hogy majd holnap megint megpróbálom és biztos lesz lány aki majd rám mosolyog. De visszagondolok az évekre és rájövök ilyen soha nem volt. De tudom megint megpróbálom újból és újból. Addig amíg ott belül végleg el nem törik valami. Eltörik örökre. És látom a gúnyos szájakat a lenéző pillantásokat az állandó lúzerezést és nem hallja senki csak kérdezem nekem miért nem? Pedig én állandóan nyújtottam a kezem hogy elérjem azt a jót amit szeretnék. De nem kaptam. Mint amikor mindenki elmegy de vették észre hogy engem otthagytak. Mint az autó a roncstelepen ami elromlott és nincs rá már szükség pedig egy napot sem használták. Ezt érzem.
2015. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Számos történetet hallottam már, hogy először nem is tetszett a fiú de kitartó volt ezért engedtem..."

Jajj ne, neeeee... Az ilyen mesék miatt van az, hogy a fiúk nem értenek a "nem"-ből, és nem lehet őket udvariasan visszautasítani, hanem tapadnak és kénytelen vagy bunkó lenni... Aztán lehet sírni.

Ha nem jössz be neki, akkor hagyd békén.

Nem kell ezen megsértődni se, nem él olyan emberi lény a Földön, aki mindenkinek tetszene. Nem vagytok egymásnak valók. Engedd el.

Ha viszont MINDENKI lekoptat, akkor gondold át, megfelelően próbálkozol-e. Mivel próbálsz beszélgetést kezdeményezni?

2015. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
"Számos történetet hallottam már, hogy először nem is tetszett a fiú de kitartó volt ezért engedtem..." - Nem javaslom ezt a taktikát, engem nagyon bosszant, ha valaki nem ért abból, hogy nem. Nem szeretek bunkó lenni, de aki nem hajlandó felfogni, hogy nem akarok tőle semmit, és kitartásnak csúfolja a zaklatást, illetve kellemetlen helyzetbe hoz, azzal már nem tudok kedves lenni.
2015. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14es mivel próbálok beszélgetést kezdeni? Ami époen eszembe jut. A bókoláson keresztűl a mennyi az időig mindent megpróbálok. De eddig még semmi nem jött be. Az utcán egy nő vagy csodálkozik hogy megmerik szólítani vagy védekezik és azonnal elzarkózik a beszélgetés elől.
2015. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mondok pár szituációt, hogyan szólítanád le az illető nőt?


1. Buszmegálló, park, van ott egy neked tetsző nő, aki éppen valamilyen könyvet olvas.


2. Tömegrendezvényen vagy, meglátsz egy neked tetsző nőt, aki szemmel láthatóan az eseményre jött, élvezi a hangulatot, jól érzi magát.

2015. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

ma 21:43

Aki olvas, ahhoz nem szólunk ;-; Utálom, ha olvasás közben szólnak hozzám.. Nem látják, hogy épp csinálok velemit? o.O

2015. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha buszra várok, amúgy is figyelni kell, az ellenőr meg nem megy el mellettem szó nélkül, csak mert olvasok. :-)


De kíváncsi vagyok, azért hoztam egyik példaként, volt már ilyen esetem, hogy olvasás közben szólítottak le.

2015. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha a nők mindenkit elhajtanának, akkor nem lenne párjuk. És sok heteroszexuális nőnek van párja. Max téged küldenek el állandóan. Akkor pedig önelemezz kicsit, hogy vajon miért.
2015. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!