Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy elfogadjanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfogadjanak, es hogy ne kelljen mindig magyarazkodnom nekuk?

Figyelt kérdés
Az a problemam hogy a baratom csaladja nem fogad el, mert jarok modellkedni es fenykepezni(ebbe beletartozik minden fele) , de ahanyszor kerdezik hogy hol dolgozok vagy kivel, sose mondom el, hisz semmi kozuk, es ezert a tiltanak a paromtol:( persze a baratom elfogadta aztmondta hogy inkabb elkoltozik otthonrol minthogy engem elveszitsen, de attool felek hogy ez ugyis bekovetkezik:( En miattam minden aldott nap osszeveszik a csaladjaval, ami nekem nagyon rosszul esik! Talan jobban szeretnenek ha itthon ulnek es nem csinalnek semmit?
2011. febr. 3. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

mondd el nekik szerintem.. tedd hozzá azt is h szereted ezt csinálni, és h szégyellted előttük a dolgot..

Állj ki magadért.. ha látják h határozottan lépsz fel, és h nyitott és őszinte vagy feléjük, akkor (normális esetben) még kéne h kedveljenek

2011. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Játssz nyílt lapokkal, mondd el mit csinálsz, szereted azt csinálni, és a párodat is mindennél jobban szereted! Ne gondoljanak semmi rosszra a munkáddal kapcsolatban, mert az nem egyenlő "azzal", főleg nálad. Már ha tényleg így van.:)
2011. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyit tudnak hogy fenykepezni jarok, es valamelyik ismerosuknel lattak is par kepet rolam es nem tetszett nekuk:( Azt mondja a baratom nenje hogy kitudja hanyszor hannyal es mikor csalom meg:| Mar aztse engedik hogy odamenjek a baratomhoz latogatoba! vagy hogy o jojjon:) De visszaterve....En nem tartozok senkinek magyarazattal!!A sajat csaladom nem kerdezi meg hogy mit csinalok es miert...akkor masnak miert kellene magyarazkodjak! ??? :(:(:(:(Foleg hogy meg csak 2honapja vagyunk egyutt:| vagy az is lehet hogy irigyek ram:)) hisz en egyedul annyit keresek mint a csaladjaba mindenki osszesen:)
2011. febr. 3. 12:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Az is a problemajuk hogy tudjak hogy egy olyan ferfival dolgozok egyutt akit ismernek es nem kedvelik az illetot, s azthiszik hogy van koztunk valami, pedig nem! tenyleg csak melo az egesz! A masik problema az hogy amikor megismertem a parom , rengeteg idom volt...ugy e december meg unnepek, s nem dolgoztam...s most meg alig van idom! Egyetem, tanfolyam, munka, bemutatok, fenykepezesek, fittness! Plusz fodraszat, manikur pedikur! :)meg leirni is nehez! ...
2011. febr. 3. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugy latom nem ok azok akik nem fogadnak el, hanem te vagy aki szegyelled elottuk a munkadat. Miert ne lehetne valaszolni egy kerdesre? Szerintem normalis kerdes hogy mivel foglalkozik a masik... hogy fogadjanak el ha ugy allsz hozzajuk hogy "semmi kozuk" hozzad? Ha "semmi kozuk hozza" hogy ki vagy, mit csinalsz, akkor igy is fognak viselkedni, azaz nem akarjak hogy kozuk legyen hozzad...


Mondd el nekik nyugodtan. Ha megjegyzeseket tesznek, vagy tamadnak ezert, akkor finoman de hatarozottan kozold veluk, hogy ugy erzed, hogy ezt a baratod joga megitelni hogy teged elfogad-e, tudni miert ne tudhatnak, de megitelni mar nincs joguk. A nyilt kenyertorest ne nagyon eroltesd, kethonapos kapcsolattal meg nincs sok eselyed gyozni. Arra is ugyelj, hogy baratod szemeben meg veletlenul se te legyel az aki ellenseges, ne szolj roluk egy rossz szot se, azt lassa rajtad, hogy te beket szeretnel, es neked nincs veluk bajod (fontos hogy o is azt lassa hogy a masik fel gerjeszti a konfliktust), ugy nagyobb az eselye hogy melled all.

2011. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahhj...koszonom:) Mielott itt is barki elore megitelne, jo tudni rolam, hogy en onallo vagyok teljes mertekben, nem fuggok senkitol es nemis szeretek fuggni! Es a minden helyzetben tudok gyozni, ha azt akarom elerni hogy a baratom tobbe ne tartsa az amugy is hamuszurke kapcsolatat a csaladjaval, akkor eltudom erni, de en valoban beket akarok, sot en kertem a baratom hogy nem erdemes veszekedni en miattam, inkabb hagyjuk hogy a dolgok csillapodjanak maguktol! De megis mit varnak? Vigyem magammal az egesz csaladjat a bemutatokra?a fenykepezesekre?:)no chance!En sem turkalok senki eleteben! Es ha en elfogadom oket? nem akarom reszletezni a dolgokat, de sokan nem tudnak elfogadni, hogy hogyan, milyen korulmenyek kozott elnek, es vannak! :( probalok meg turelmes lenni...hozzuk, hozza, magamhoz...
2011. febr. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!