Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak h az "anyosok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak h az "anyosok" elfogadjanak? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

5 eve bemutatott a nagy szerelmem edesanyjanak, aki olyan hibbant volt, h kirakott a hazbol, mert mast valasztott a fianak. Tonkre is tette a kapcsolatunkat. Egy masikba meg az edesanyja allanodan mondta h mit es hogy csinaljak...

Most a 3ik komoly kapcsolatom lenne 20 evesen,de mondta a baratom, h az edesanyja eddig csak egy volt baratnojet fogadta el...Mar elore felek, meg se akarom ismerni...

Nem oltozok kihivoan,nem festem tul magam, kedvesen, csendesen beszelek szulok elott...de akkor hol a baj? Mit tegyek? mar elment minden kedvem megismerni...


2008. júl. 9. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem tutti nem benned van a hiba, mindenesetre bátran ismerd meg és próbáld megtalálni vele a közös hangot, legyél barátságos, de ne nyálas, és ha mégsemegy eza "jólkijövünk-dolog" akkorse hagyd hogy szétbarmolja a kapcsolatodat a ribanc, ha meg mégis, akkor ÖLD MEG!

:)

2008. júl. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne magadban keresd a hibát.Én fejre is állhattam az anyosomnak semmi nem tetszett.Hagy rá.Ha komolyan szeretitek egymást nem választhat szét titeket.Ha majd látja a fián mennyire szeret téged,kénytelen lesz megbarátkozni a gondolattal.Nekem is sok idöbe telett.Mikor végre külön költöztünk,nem láttam csak ritkán.Szerintem bizonyitásokra várnak.Mikor eljött hozzánk lehült,hogy nállunk mindig milyen rend van,és látta a fia igy boldog,már nem bánt,az unokáját várja.Kikell várnod az idödet,ami nem lesz könnyü.De lehet,hogy ez az anyos nem is lesz olyan szörnyü.Te csak légy önmagad.Ha nem szeret meg,te nem leszel szegényebb.Kitartás!!!!Csak ez a megoldás a rossz anyosra.
2008. júl. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első szerelmemnek az anyja letiltott csomo mindent, csak nem maradhattunk együtt.Félek h most is elveszitek ezért egy értékes személyt.

És amugy mit bizonyithatnék neki? H számit nekem a fia?

2008. júl. 9. 01:44
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen.Hogy kitartasz mellette.Még ugy is hogy ö bánt.De a barátodon is sok mulik.Ö elmesélhetné anyukának,hogy mennyire szeret téged.
2008. júl. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
A családi kapcsolatoknál kiveséztem az anyósos dologt! Ne aggódj, ők keresik mindenben a hibát, még abban is, amiben nincs!!!
2008. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit sem tehetsz, hogy elfogadjon. Sok anyós kialakított egy képet magában arról a nőről, akit majd a fia elvesz. Természetesen ilyen nő nem létezik, így a gyerek akárkit hoz haza, az éppen nem lesz jó. Te megváltozhatsz, kifordulhatsz önmagadból, a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem leszel megfelelő. Ha egy anya nem tudja elfogadni a fia választását, akkor sajnos a hiba benne van, nem a menyében. Csak azt tudom mondani, hogy ha szemétkedni kezd az anyós, ne habozz megmondani neki a véleményedet, mert sajnos az ember a saját szüleivel sokkal nehezebben veszik össze, mint a párjáéval, egyszerűen azért, mert csak ők nevelték fel, így nem nagyon számíthatsz arra, hogy a párod tegye helyre.
2008. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!