Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne a párodról, hogy kisebb korában állatokat ölt?

Figyelt kérdés
csirkéket! elitélnétek? ez a csajoknál kizáró ok?

2015. szept. 4. 00:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint tyúkot kopasztott megélhetési célokból, önfenntartásból, vagy poénból, kedvtelésből csinálta? Mert azért nem mindegy. És mi az, hogy kisebb korában? :D
2015. szept. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
12 éves lehettem és tanyánk volt és néha nekem kellet levágni a vasárnapi tyúklevesnek valót!
2015. szept. 4. 00:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Értem miért tetted ki a kérdést.

Az én Nagyanyám,akinél melegebb szívű embert nem ismerek,nem egyszer csapott falhoz kis cicákat,nem akart 20-30 macskát tartani.

Szóval ki kellene tagadnom,és elfelejtenem?

Nem hinném.

Persze aki élvezetből teszi,az igencsak elgondolkodtató.

Egy gyerekkori hiba miatt szerintem nem szabad elítélni,megbélyegezni egy embert egy életre.

Sokat számítanak a körülmények,hogyan történt(ek) az(ok) a gyilkosság(ok).

2015. szept. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Minden nap öl az ember mikor húst eszik.

Azért mert pénzért felbérel egy bérgyilkost aki leöli helyette és ezért a boltban megveheti mint felvágottat attól csak még rosszabb a helyzet.


De ez senkit nem érdekel.


A baj azzal van hogy szerinted ez párkapcsolati problémákhoz vezet.

Ki a francokat érdekel hogy a párom mit gondol arról hogy állatokat öltem vagy sem, és mi köze ennek a szeretethez ami össze tart minket ?

2015. szept. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem venném fel, hogy a barátnőm 10 éves korában kutyát, macskát, vagy csirkét ölt... Tudom, ez a kérdés az előzőből ered. Azért mondom. Lehetett annak oka, vagy nem, de egy 10 éves gyerek, az GYEREK. Simán kinőhette. Akkoriban még a kíváncsiság is képes ezt kihozni emberekből. Az öt évesek közül is sok letapossa a csigákat, békákat...
2015. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha az ember szükségből vagy önvédelemből öl, az más, mint a kéjgyilkosság. Ezen kívül az ölés módja sem mindegy, van humánus és beteg módszer.. Én is tanyán nőttem fel, de soha nem öltem állatot, mindig volt, aki megtegye helyettem. (Itt természetesen haszonállatra gondolok, csirkére pl.) Ha muszáj lenne, talán megtenném, a lehető leghumánusabban. Elpusztítani valamit, mert olyan kedved van, vagy mert zavar, az viszont mentális betegség. Bármilyen korban is történjen. Egy morális gát hiányát nem lehet "kinőni", max alkalmazkodik az ember a társadalmilag elfogadotthoz, de attól még szívesen ölne, ha nem félne a törvénytől/elítéléstől. (Sokan meg is teszik, ugyebár vannak elítélt gyilkosok.. ők is elkezdték valahol.) A pszichózis kora gyermekkorban kialakul, és soha nem fog meggyógyulni. Aki nem érez, az nem fogja megtanulni, hogyan kell, mert ez is egyféle fogyatékosság, ami gyógyíthatatlan.
2015. szept. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

5: Kinőhette...??

Akik kedvtelésből állatokat ölnek, kínoznak, bizony, azokból lesznek felnőtt korukban a sorozatgyilkosok.

2015. szept. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kedvtelésből tetted, akkor szerintem csak nagyon kevés nőt zavarna ez, maximum a megrögzött vegetariánusokat, vagy a hithű buddhistákat.
2015. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmit, én is szoktam, még felnőttként is.
2015. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7: az állatbarátokból is sorozatgyilkosok lesznek: [link]
2015. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!