Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt nagyon sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt nagyon sokan hogy ha egy nő csinos, akkor nem tisztességes és nincsenek elvei?

Figyelt kérdés

Azért írtam ki a kérdést, mert rólam például sokszor ez az első vélemény.

Hogy mivel csinos vagyok, biztos kihasználom az összes lehetőséget ami adódik, anyagias vagyok, hűtlen és falom a pasikat, üres a fejem.


Miután megismernek jobban az emberek, volt rá példa hogy bocsánatot kértek tőlem és szégyellték magukat amiért negatív véleményük volt velem kapcsolatban és ezt el is mesélték nekem.


Úgy érzem hogy hátrányban vagyok, mivel a pasik nem nagyon akarnak engem jobban megismerni, nem nagyon közelítenek meg.


Én azt tudom hogy sok az anyagias lány, de attól mert valaki csinos, még lehet tisztességes.


2015. szept. 4. 10:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Normális esetben nem is ezeknek kellene számítania. De itt van egy felgyorsult, anyagias és felszínes felfogású világ, ami magának termeli ki generációról generációra ezt a szemléletet.
2015. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem érzik elég jónak magukat egy ilyen nőzöz? Én amikor látok egy csinos nőt, aki ad magára, utazgat, bulizik, jobb autója van mint nekem, mégis miért gondolnám, hogy elég leszek neki. Nem tudnám tartani azt a szintet amin ő él, azt ami neki meg van szokva. Mindezt úgy mondom, hogy a környezetemben én vagyok a legtehetősebb. De nem járok nyaranta 3 helyre nyaralni, nincs nyugati autóm, nem tudok 20 ezerért parfümöt venni. Emberileg lehet, hogy kijönnénk egymással, de az ő színvonalát nem tudnám követni. El sem tudom képzelni, hogy egyáltalán kellenék egy ilyen nőnek. Vannak tőlem jóval tehetősebb és jobb férfiak akkor én minek kellenék. Ezért nem próbálkozok ilyen nőknél.
2015. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy 12-es leírta.
2015. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba sztereotípia, ennyi.
2015. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tapasztból:)
2015. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ez ostoba sztereotípía akkor a kedvedért a hétvégén megpróbálom, hátha össze tudok szedni egy havonta minimum 400 forintból élő nőt. Majd jelentkezek, hogy hogy ment.
2015. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bár összeszedni még talán sikerülhet, hosszabb távon a nehezebb. Az első pár hónapban tudnám tartani a szintet. Szerintem pont karácsonyig. :)
2015. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!