Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom az exemtől. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom az exemtől. Mit tegyek? Hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés

15 hónapig voltunk együtt.

Szívesen elfelejteném, örülnék, ha eszembe se jutna, csak ezt nem tudom irányítani. Gerinctelen volt, kedve szerint aljas, többszörös megalázási kísérlete volt, volt amikor erélyesen szarrá akarta rombolni az önértékelésemet és önbizalmamat csak mert neheztelt rám. Ha akármilyen kompromisszum kellett, akkor szarba se nézett és sose volt rugalmas és megértő, mértéktelenül önző volt. Saját ismerőseim előtt is belefektetett energiákkal le akart égetni. És persze érdeki okokból azt is hagyta hónapokig hogy egy pasi csapja neki a szelet, miközben a hátam mögött gyalázzon azért cserébe, mert így elmehetett vele politikusokkal találkozni és a "kapcsolatának" köszönhetően elutazni eu-s finanszírozással külföldre, szállodában megszállni úgy hogy ő vele együtt, a srác meg kezdettől fogva mondta hogy én nyilván nem mehetek velük és nem hív.


Amióta nem vagyunk együtt, sokkal szebb az élet, hatalmas nyomásoktól szabadultam meg mert egy diktátori, öntudatos és zsarnoki alak volt, követelni és elvárni tudott, megsértődni, meg minden szarért kiakadni is tudott, lehetetlen volt mellette lélegezni is (nemhogy megfelelni), cserébe az aranyos és jó személyiségéért. A szülinapomon egyébként nem vitt el sehová, pedig én nem sokkal előtte az övén meglepetés bulit is szerveztem neki egyéb program mellett, meg mellesleg huszonezres költséggel járt az ajándékokkal (amit pontosan nyilván pontosan nem tudhatott, de gondolhatta, szemben az ő állandó pitiánerkedésével és "5-forintozásával"), amíg engem valami hülye önérzetessége miatt sehová, azaz egy étterembe se mentünk el, mert nem akart belemenni, hogy ő vigyen el egy általa választott helyre, hiába kértem erre. Az volt a fontosabb neki, hogy ő nyerje a vitát, vagyis ezt nem kérhetem hogy ő válasszon és vigyen, akkor se ha ezt szeretném. És végül tényleg nem mentünk el sehova, ja és vérig megvan sértődve azóta is hogy én milyen voltam vele a szülinapomon, értitek. Ennyit az emberségéről.


És még száz esetet részletezhetnék itt, oldalakat írhatnék róla, ami az önzőségéről, álszentségéről, beképzeltségéről, vagy szarkeveréséről szól.


Így hát persze még mindig gyakran eszembe jut, és feldühít hogy létezett és ezeket megtehette velem ez az élőlény. Amúgy ezen kívül jobban érzem magam mint az elmúlt évben.

Lehet hogy egyszer majd rátalál erre, ha egy barátnője olvas és felismeri a sztorit, de nem érdekel. Undorító szar alak, bárcsak régebben is mertem volna látni. Ő egyébként mindenkinek úgy beszél rólam, hogy egy igaz mondata sincsen, úgy ferdíti és csúsztatja a történeket, elmondottakat, hogy kikeverjen magának egy olyan verziót ahol ő a szegény, azonban ez hazugságokon és valótlanságokon alapul.


Hogy felejtsem el? Úgy érzem túl sokáig voltam kihasználva, és túl sokáig hagytam hogy úgy nyomjon el ahogy akar.



2015. ápr. 9. 18:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Én 22F, ő 20L
2015. ápr. 9. 18:30
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
most el morzsoltam 1 könnycseppet :( de sajnálak te ribi megérdemelted
2015. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én most vicc nélkül és szeretintem nem beteges (amíg csak ábránd)


Elképzelem hogy hogyan gyilkolnám meg őket, hogy visszaadhassam mind azt a kínt és szenvedést amik ők nyújtottak nekem! Ilyenkor mindig beindul a fantáziám, egyre kreatív gyilkosságokat eszelek ki és borzasztóan jól érzem magam utána. Annyira felszabadulok tőle hogy majd szét csattanok!


Persze ez mind csak képzelet, akármennyire is gyűlölöm őket soha nem ártanék egyiknek se, sem fizikailag, sem mentálisan! Egyszerűen csak "ezt érzem" és ki kell élnem magam valahogy ...

2015. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szórakozz,ismerkedj,igyál.
2015. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ah nekem hasonlók voltak, csak én voltam a lány a történetben


Hát dühöngeni fogsz még rajta egy darabig, lassan 1 éve szakítottunk, de még mindig haragszom. Elmesélem sok embernek az én verziómat, és segít, hogy mellémállnak. Lehet téged is megnyugtatna. Én nem osztottam ki őt, csak sajnálom, hogy az emberi gyengeségei miatt olyan élete lesz, amilyen, mert én nem leszek ott mellette, hogy figyelmeztessem őt, hogy mit nem kéne.

2015. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Őt ilyen szinten én se osztottam ki, magamban tartottam a legtöbbet. Ilyesmire amúgy se volt lehetőség, mert olyan labilis volt mint egy kártyavár. Ha kritikát kapott, vérig sértődött és megtorolta, persze én amúgy állandó rendszerességgel kaptam a szart a nyakamba. Gyakorlatilag minden esetben neki áll följebb, és esélytelen hogy lássa hogy milyen egocentrikus. Egy-két triviális eset van talán, de azok a legdurvábbak, amire beismeri, csak ilyen kategóriákban szerintem nagyságrendekkel többről van szó, minthogy nagy erénnyel bevállalja-e hogy hibázott.

Ha meg is csalt volna, akkor se éreznék nagyon mást, mert az már nem oszt-szoroz ha ennyire nem tisztelt, az említett bizonyítékokkal alátámasztva.

A szakításunk napján is úgy keverte a szart és erőltetetten kiprovokált egy veszekedést, hogy nehogy egyszer az utolsó találkozásunkkor normálisan tudjunk beszélni. Ennyit ér, ez a színvonala, nem lehet vele mit tenni.


Beszéltem róla igen (ennél többet és részletesebben, még fel lehet hozni pukkasztó eseteket jó nagy csokorral, ez csak egy-két példa), jóformán mindenki elhűl előbb-utóbb egy-két történeten, sokkolják a hallottak, sajnál, vagy éppen hitetlenkedve röhög fél napig egy kattanásán. Ez segít valamennyire, de nem vigasztal. Ez az egész azért is fura nekem, mert minden idő alatt azt akarta belém sulykolni hogy milyen szerencsés lehetek vele, mert ő olyan jó, meg hozzá képest minden lány milyen rossz. Hát persze.


Pedig mondom, amikor nem jut eszembe tök jó kedélyállapotú vagyok és laza, mint amikor még nem ismertem (meg még az első pár hónapunkban).

2015. ápr. 9. 21:31
 7/10 Urszi ***** válasza:
100%

Szia!

A sokat emlegetett idő segít illetve az akarat.Sokat foglalkozol a témával,lehet,hogy még mindig szereted és azért ennyire nehéz levonni a tanulságot és tovább haladni az utadon!?Voltam hasonló szituban borzasztó volt,Talán azt tudnám tanácsolni,hogy ne keresd a miérteket,mert vannak dolgok amikre nincs válasz. A haragod elfog múlni idővel,és a legközelebbi kapcsolatodnal már tudni fogod,hogy mit engedhetsz meg másoknak és mi az ami már nem fér bele.A legfontosabb,hogy hagyj időt magadnak,a változásnak!Sok sikert!

2015. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Undorodom tőle, nem szeretem. Akkor szerettem, amikor még velem volt, ki tudja miért. Bár a végén kiábrándultam belőle egy ideje, a szakításunk után nem sokkal utáltam meg.
2015. ápr. 10. 22:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Alapból utálom, ha valaki álszent, gerinctelen féreg, elég szomorú, hogy pont ő és pont velem volt.
2015. ápr. 10. 22:30
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez nagyon tanulságos cikk, amit olvastam. Teljesen lefagytam tőle, hogy halálpontosan egyezik szinte, főleg olyan dolgokban, ami nem is általános eset. pl az 1.-4.ig detto egymás után jöttek ezek a konkrét lépések, viszont ez elég elkeserítő és félelmetes is.

[link]

2015. okt. 17. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!