Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet a kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat egy átlagos nő, és egy nagyon helyes férfi között?

Figyelt kérdés
Randizni szeretne velem. Nem is értem hogyan amikor ő egy nagyon helyes férfi, és nem túlzok nem szoktam ilyeneket írni férfiakról. De beszélgetésnél intelligens, normális, kedves volt. Nem egy beképzelt, bunkó típus. Azt mondta, hogy egy értelmes, szép nőt szeretne. Elképzelhető hogy egy ennyire helyes férfinek megtetsszen egy átlagos nő? Mert én hozzá képest átlagos vagyok. Mit gondoltok volt már ilyen kapcsolatotok?
2015. aug. 19. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinte meg te vagy nagyon szép és ő az átlagos. Tudod, eltérő ízlések, talán már hallottál róluk.
2015. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A szépség relatív. Lehet, hogy ő téged vonzóbbnak lát, mint te magad, és fordítva: te vonzóbbnak látod őt, mint amilyen objektíven vagy.

A kapcsolat a legkevésbé múlik a külsőségeken, kb. 2 hét után már jelentőségét veszti, hogy ki hogy néz ki, és a belső tulajdonságok szerepe értékelődik fel.

2015. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tényleg reálisan nézzem ő nagyon jól néz ki, akár modell is lehetne.
2015. aug. 19. 09:54
 4/13 datass ***** válasza:

Ne minősítsd le magad kérlek.


Minden embernek mást jelent a helyes,szép!

2015. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem minősítem magam le, csak be tudom határolni ki milyen.
2015. aug. 19. 09:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk kapcsolatban, de hasonló helyzetben vagyok, és ugyanígy érzem, hogy ez irreális.

Én is objektíven látom. Voltam már szerelmes, de attól még nem láttam a delikvenst "szexistennek", csak tudtam, hogy nekem tetszik, de attól még átlagos volt.

(Sőt, volt átlag alatti is.)

2015. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen kapcsolat működhet, ha tudják működtetni.
2015. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Talán rájött ,hogy a hasonló húdeszép modellalkatú lányok belül végtelenül üresek és beképzeltek mert bárkit megkaphatnak első szóra.

Inkább egy átlagos de kedves hűséges lányt keres.

2015. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy be tudod határolni, de tévesen határolod be. Először is, abból, hogy Ő kinéz valahogy, automatikusan asszociálsz arra, hogy akkor ha Te "nem vagy az Ő szintjén" - és figyelj az idézőjelekre, akkor nem is tetszhetsz neki. Pedig ez köszönőviszonyban sincs a valósággal. Az, hogy Ő hogy néz ki, egyáltalán nem kell, hogy az ízlését tükrözze.
2015. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó ezt értem, de akkor is alacsony az önbizalmam ettől. Ő a külső mellett, anyagilag is sokkal jobb helyzetben van.
2015. aug. 19. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!