Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekes folytatnom az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes folytatnom az ismerkedést, azért találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy lánnyal, tök jól elbeszélgettem vele írásban, nagyon jól éreztem vele magam levelezés közben, a képek alapján is bejön.

Viszont mikor telefonon beszélgettünk, az már taszított egy kicsit, a hanglejtése, beszéde, beszédstílusa, ahogy beszélt, fogalmazott stb.


2015. szept. 5. 12:18
 1/6 A kérdező kommentje:
* Érdemes
2015. szept. 5. 12:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam nem is olyan régen. Én nem találkoztam vele. Hihetetlen lehet, de én hanglejtésből, beszédstílusból meg tudom állapítani, kivel működne bármi is, vagy kivel nem. Túl flegmatikus, 3,14csás volt a beszédstílusa. Az ilyen nőktől hányingerem lesz mindig. :D Szóval, szerintem hanyagold, a hang a kémia része.
2015. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. azért annyira nem taszított, mint nálad, csak nem volt annyira szimpatikus
2015. szept. 5. 12:22
 4/6 Estienne ***** válasza:
100%

Ezért veszélyes a chat alapú ismerkedés. Csak verbális kommunikáció van az is írásban. A képzeleted meg kiegészíti ezeket egy képzelt hanggal, gesztusokkal de sokszor ez teljesen eltérő. Ezért is tartom hülyeségnek, ha valaki azt állítja, hogy chat-en "beleszeretett". Francokat....


De attól még egy találkozásban nincs semmi rossz, legalább látod az összképet. Most picit "megijedtél" mert nem pont így képzelted el, de attól még a testbeszédjével és gesztusaival lehet jól harmonizál és megtetszik. Vagy végképp elássa magát, de akkor legalább nem fogsz azon gondolkodni, mit lett volna ha...

2015. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ha azt egy lehetőséget a személyes találkozóra, akkor még eldöntheted hogyan is legyen tovább, de ha nem találkozol vele személyesen akkor mindig benned lesz a kétely hogy jól döntöttél-e. Találkozzatok, és randi után még gondold át milyen érzés volt vele lenned, és utána még ráérsz dönteni, esetleg még ha 2x is találkoztok, az se kötelezz semmire egyikötöket sem, ki kell hogy alakuljon benned mit is érzel mielőtt döntenél. Pl. nálam volt olyan hogy minden jól müködött mégsem lett belőle semmi, mert annyi más dologban viszont nem gondolkoztunk egyformán. Másnál meg az első pár randi után huzogattam a számat, hogy nem is tudom mi legyen aztán a végén őt szerettem a legjobban. Egy-két probát megér, aztán döntsél.
2015. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz egy lehetőséget személyes találkozásra, aztán meglátod, a telefon is torzít egy kicsit, meg ott sem érzékelsz minden ingert.
2015. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!