Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom ezt túl?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem, kimentem készülődni. A párom felülve az ágyon mobilnetezett, előtte meg úgy nézett ki, mint aki még aludni szeretne. Meglepődött mikor bementem valamiért. Később már úgy csinált mintha vissza aludt volna. Tudta hogy kevés az időm, nehezére esett volna reggelit csinálni? Vagy segíteni benne? Előtte lévő nap a reggelit, a vacsit is én készítettem el. Vacsi után is mobilozott rögtön.
2015. szept. 8. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen manapság egy boldog párkapcsolat :D


Viccet félre téve az fontosabb volt neki ez egyértelmű.

2015. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Őőő.. Hát ha ez meg van beszélve köztetek, hogy egymásnak csináltok reggelit, akkor persze, segíthetett volna.

De egyébként mi ilyenből sosem csinálunk problémát. Nem volt kedve kikelni, nekem kellett volna hamarabb kelnem.


A párom is néha sokáig lustizik, aztán jajj el fog késni.. Én meg már fél órával hamarabb felkeltem és nyugiban készülődök. Egyébként nem szoktam hagyni, hogy elaludjon, 10 percenként a nyakára járok.


Szóval miért nem keltél hamarabb?


Egyébként ha reggelit, vacsit, ebédet csinálok a páromnak, akkor azt nem azért teszem, hogy később számon kérjem rajta..

2015. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja és még valami.. Megkérdezted őt, hogy "drágám, sietnem kell, késésben vagyok, tudnál egy kicsit segíteni nekem? főznél egy kávét, kennél egy szendvicset?"


És mi az hogy nehezére esett volna?! Igen, az embernek általában nehezére esik kikelni az ágyból reggel, mikor olyan jót tudna még aludni.

2015. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezelőtt sose csinált ilyet. És már unom hogy mindenért szólnom kell. Időben keltem fel, csak még össze bújtunk pár perc erejéig.
2015. szept. 8. 13:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzá tenném, akkor kinyílt a szeme rendesen mikor mobilnetezett...
2015. szept. 8. 13:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl. Mi szinte sosem kelünk fel, hogy egymásnak csináljunk valamit, hanem alszunk amíg lehet. Ma pl a barátom olyan korán kelt, hogy én még le sem feküdtem addig, így ma persze csináltam neki kávét míg ébredezett, de amúgy máskor én is inkább netezek kicsit a mobilon, megnézem az emailjeim, stb amíg ő készülődik hajnalban, aztán visszaalszom.
2015. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ezelőtt soha nem csinált ilyet, te meg nem is voltál késésben, nem tudom, mit kell ezen agyalni?

Ha viszont úgy érzed, te sokkal többet vállalsz a házimunkában, akkor osszátok be. Pl. a kajakészítést is, hogy mikor ki készíti a vacsorát, a reggelit. Akkor nem lesz vita, sértődés.


Egyébként ha nekem korán kell kelni, a páromnak pedig nem, akkor soha nem várom el tőle, hogy csak a kedvemért keljen fel és készítsen nekem reggelit. Pikk-pakk összedobok valamit magamnak, ha éhes vagyok, vagy út közben veszek kaját. De ő is ugyanígy van ezzel. Ha nem muszáj, ne keljünk mindketten korán, elég ha egyikünk kóvályog álmosan a konyhában.

2015. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Unod, hogy mindenért szólnod kell? Hogy várhatod el tőle, hogy felkeljen, mikor neki nem kell, még ráér?


Istenem, szerencsétlen...

2015. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ő mondta hogy felébredt, na de inkább hagyjuk, mert látom senki nem érti a lényeget. Előtte lévő nap késésben voltam, mégis csináltam neki reggelit. Ha meg úgy érzem, nem tudok vissza aludni, akkor felkelek és nem henyélek vissza. Nagyon érdekes, hogy a kapcsolatunk elején akkor kelt mikor én!

A másik! Ha párom megtisztel azzal hogy csinál nekem reggelit vagy vacsorát, nem fogok mobilnetezni, hanem megköszönöm neki valahogy!

2015. szept. 8. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ez nálad ilyen szőrözős téma, akkor a legjobb, ha ezentúl mindketten a saját reggeliteket készítetek.
2015. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!