Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon csak én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk a párommal de ma reggel olyat mondott hogy egy pillanat alatt megingott bennem minden. Apró vita ( pitiáner dolog miatt) azt mondta hogy szájba csap....megkérdeztem hogy mit mondott és akkor újra...hogy szájba csap. Persze utána jött ezerrel a bocsánat kéréseivel meg hogy soha nem ütne meg. Ha apró vitán ilyet mond akkor vajon megütne élesebb helyzetben?
2015. aug. 16. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

1. hogy nem szent és sérthetetlen egy nő, csak mert nő. Van hogy ki érdemel egy pofont.

DE nem valami kis dolog miatt. Viszont ha ilyet mondott, lehet ki is érdemelted te is, valami durvább beszólással. Szóval ez sem fekete-fehér.

2015. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele csúnyán csak olyan flegmán válaszoltam ahogy ő kezdte
2015. aug. 16. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem jogos az az üres fenyegetés, amit valószínűleg úgysem teljesített volna be.

Mondjuk ha bele gondolsz, hogy is dolgokon össze tudtok annyira veszni, akkor nem biztos, hogy annyira szeretitek egymást, hogy annyira jó a kapcsolat, mint gondoltad.

A pofozós dolog helyett ezen kéne aggódnod.

2015. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen itt már nem a pofon ígérete a lényeg hanem hogy a kapcsolat haldoklik.


Ő bunkózik te meg visszabunkózól itt mar nem éppen a szeretet van előtérben.:/

2015. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ti soha nem veszekedtetek még azzal akit szerettek?
2015. aug. 16. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
neked kellene ismerned annyira h egyszer megteszi-e, egyébként ha semmi vita nincs az is érdekes lehe egy kapcsolatban
2015. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A veszekedés normális, sőt, fontos. Akkor van gond, ha már veszekedni sem érdemes.


A szájba csapás ígérete viszont igenis igényel némi reakciót. Le kell tisztázni, hogy ezt pont háromszor tehetné meg veled: először, utoljára és soha többé!!

2015. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!