Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En reagalom ezt tul?

Figyelt kérdés
1 honapja koltoztunk ossze. Szeretjuk egymast. Sokat beszelunk a kozos jovonkrol. Mindent megtesz ertem. Ugy erzem megtalaltam azt a ffit akivel le tudnam elni az eletem. De! Folyton felemleget valami poenos dolgot a regi noi ismeroseivel kapcsolatban. Ami mar komolyan zavar engem. Multkor pl. Setaltunk es kezdi: az egyik csaj ismerosom... erre nagyon kiakadtam mert aznap mar a 3. Ilyen volt. Leultunk megbeszelni. Mondtam ez engem zavar mert nem erdekelnek. Ha olyanrol mesel akit en is ismerek az nem. O erre azt mondta hogy csak oszinte akar lenni az eletehez tartoznak ezek a multbeli csaj ismik. Es ha nem storyzgathat akkor nem onmaga. Azt akarja fogadjam el de nem megy. En kettonkrol akarok beszelni kettonkre koncentralni. Ja es sokszor beszel ugy hogy ilyen meg olyan csinos csajokat latott. Nem vagyok egy ronda no... megnezheti oket. De nem ertem miert szamol be ilyenrol??? En pasikrol sose beszelek neki.
2015. júl. 27. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem reagálod túl. Látod, a legtöbben meg kifaggatják a barátjukat, mert mindent tudni akarnak az exnőkről, de más okokból gondolom.

Szerintem jól gondolkodsz. Így kéne több mindenkinek. A múltat le kell zárni. Nem véletlen múlt!

2015. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy nem szeretnél az exekkel élni még storyzgatás erejéig sem!

A te életedhez csak a barátod tartozik,nem pedig az ő múltbéli csajai.

Ki kíváncsi rá?Nyilván ha az lennél kérdeznéd.De te nem hogy kérdezed, hanem szóvá is teszed, hogy nem érdekel, akkor meg igazán kedves lenne tőle ha nem storyzgatna..

2015. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta ezek csak sima noi ismerosok es megerthetnem. Exekrol nem beszel. De az is zavar ha egy 10 evvel ezelotti dolgot felhoz hogy milyen csajjal milyen jol erezte magat. Nem erdekel es kesz. Azt mondta hogy legkozelebb szoljak ra. De nem ertem miert nem oldja meg ugy hogy ne beszeljen roluk. Esetleg mindig ezekre a noi ismerosokre gondol?
2015. júl. 27. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Kontrázz rá! "Ó, és én azt meséltem már, mikor tavaly Gáborral, tudod, azzal a helyes focistával...?"
2015. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen te reagálod túl. Leírtad, hogy nem is exek, csak ismerősök voltak. Nem lesz hosszú az együttélés, ha megpróbálod elvenni a szólásszabadságot...
2015. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna ha folyton ezt kellene hallgatnom, sőt elvből én sem beszélnék ilyeneket. 1 nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni 2 a múlt az múlt
2015. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából ez személyiség kérdése. A te nézőpontod érthető, ezt többen meg is erősítették előttem, nem írom le még egyszer, egyetértek.


Viszont képzeld kicsit magad az ő helyébe: neki ez tök természetes, ezért fel sem tűnik. Egyszerűen nem érzi meg, hogy mikor zavaró neked - mert neki nem az.


Párom hasonló személyiség. Nagyon sokat hallgattam tőle eleinte, hogy ekkor meg akkor micsinált, a mi esetünkben még az exek is előjöttek. De ha véletlenül én említettem valamit, hogy merre jártam volt párommal, rögtön befeszült, nem érdekli, ne hasonlítsam - egyszerűen fel sem tűnt neki a két dolog közti párhuzam. Mert ő ilyen.

Ugyanez a csinos csajokra tett megjegyzés. Az első néhány hónapban tomboltam, féltékenykedtem. Jó, pasiból van, bámuljon, mit érdekel, de nem akarok tudni róla, plusz ne nekem elemezze már ki, hogy milyen jó segge van a ribinek, ezt tárgyalja ki a haverjaival... És hiába magyaráztam el egyszer, többször, nem értette meg. Nem azért, mert ostoba lenne, hanem mert tényleg nem jelent számára problémát. Elvégre az én kezemet fogja, az csak egy lyuk, amit megnézett, tíz perc múlva már emlékezni se fog...


Én úgy oldottam meg a dolgot végül, hogy poénra vettem. Ha más csajokról dumál, túlságosan nézelődik mellettem, odabújok, kap egy látványos csókot, kézszorítást, én meg egy évődő megjegyzést, hogy na persze, megint féltékeny vagyok, aztán elnevetjük a dolgot, és megy minden tovább. A sztorikat pedig meghallottam nem meghallani, pontosabban a "kivel" részét. :) Nem a kivel a lényeg, hanem hogy meg akarja veled osztani a múltját. Próbáld értékelni, nem rossz szándékból teszi! Még ha ilyen kis otromba módon fejezi is ki. :)

2015. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm hogy bővebben leírtad ezt, sokat segít ezek után! :)

2015. júl. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!