Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En reagalom tul?

Figyelt kérdés
Kb. 5 oraja nem ettem. Sportoltam, napoztam. mondtam a paromnak ehes vagyok. O erre azt valaszolta hogy gyenge az akaraterom. En kicsit megsertodtem mert megbantott ezzel.
2015. aug. 12. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
En mindig onalloan eldontom, hogy akarok-e enni. Sose jelentem be az elettarsamnak. Az elettarsad egy betegesen birtoklo ember. Egyszeruen undorito! Ebbe nem szolhatna bele. En 3 orankent eszem mindig. Mert ugy ehezem meg. Kemeny dportokat uzok, nem vagyok dagadt.)
2015. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ő szabja meg mikor táplálkozz? Felesleges dolgokon húzod fel magad. Éhes vagy - eszel. Nem kell kérdőívet kitöltetni hozzá a fél utcával.
2015. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En csak szoltam hogy az esti vacsiig nem birom ki. Ra akart beszelni hogy ne egyek addig. Kb meg 3 oran at. Egyutt voltunk es mondtam nagyon ehes vagyok. Nem jelentettem be.
2015. aug. 12. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:

He?

A pasidat nem érdekli a te dolgaid,mert akkor csinált volna kaját.

A héten te vagy a harmadik akinek egy fuskó a pasija de nektek ez kell.:/

Megkaptátok.

2015. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állandóan csak a sírást hallani, jajj ilyen rossz meg olyan rossz a pasim, még is mind vele marad, hát akkor szenvedjenek.
2015. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem reagalod tul, egyszeruen tudatlan vagy. Ne erts felre, nem butanak nevezlek, hanem biologai ismeretek hianyaban vagytok mindketten.


A noknek koztudottan hamarabb esik le a vercukruk es sokkal kevesebb ideig birjak a nem-evest, mint a ferfiak. Errol RENGETEG iras van a neten. Nyugodtan kutakodj es ha megtalaltad olvasd fel a parodnak es akkor tudni fogja o is, hogy a te "nyavalygasod" egyszeru biologia.


Az elejen az en parom is a fejemhez vagta, hogy akaratero, meg hiszti, meg gyenge, stb, es en majdnem el is hittem neki, hogy velem van a baj, aztan reszt vettem nehany taplalkozasi eloadason es rajottem, hogy mi nok egyszeruen igy vagyunk osszerakva.


Probalj meg reggel nem enni es nezd meg meddig birod. Valoszinu del korul mar az ajulgas kerulget. A parod is csinalja meg ugyanezt es delutan 3 kor meg kepes elmenni sportolni.... Nem vagyunk egyformak. Ezt el kell fogadni es akkor nincs hiszti meg sertodes.


Mi probalunk 7vegen nehany kozos etkezest osszehozni, mert jo amikor egyutt ulunk az asztalhoz, de mas az ebredes/fekves/sportolas idorendunk, ugyhogy keptelen lennek egy napot kibirni ugy, ahogy o. En eleve 7kor kelek, o meg 10kor. En mar a masodik kajahoz keszulok amikor o meg csak reggelizik. Ez igy normalis.


A baratod kicsit bunko volt, de meg lehet erteni, hisz nem tudja mirol beszel. Akarateronek ehhez semmi koze!

2015. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló! nagyon feldobtál ezzel a válasszal, és megerősítettél abban, hogy a férfi és a nő nem "működik" ugyanúgy :)

ennek örülök, mert nálunk is valami hasonló szituáció van/volt....szóval hiába mondtam én a páromnak, h iszonyat éhes vagyok, még 1 óráig ügyet intéztünk.... persze vasárnap délbe...és annyi esze nem volt, hogy rám szóljon, egyek ha felmegyek a lakásba, mert utána még nem lesz sokáig lehetőségem rá :O

2015. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!