Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40-50-es nők, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-50-es nők, miért nem kerestek fiatalabb partnert?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy rengeteg ápolt,csinos,dekoratív érett nő siránkozik azon,hogy nem talál pasit és,hogy magányos,miközben rengeteg,fiatal,sportos,életerős és potens srác magányosan maszturbálgat a paplan alatt egy ilyen nőre vágyva? Miért nem léptek és adtok esélyt és bátorítást a srácoknak és ezzel egysmint esélyt magatoknak is a boldogságra,élvezetre,életre és kikapcsolódásra? Jobb várni egy 40-es,kapuzárási pánikos,tinilányokat mustráló fazonra?

2015. szept. 9. 17:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
9 Tök mindegy hogy mi a szakmád, szerintem nem nehéz felfogni, hogy egy 24 éves ember nem való egy 50 éves emberhez. Sem intellektuálisan, sem szexuálisan, sem társilag. Szóval sehogy.
2015. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

"szerintem nem nehéz felfogni, hogy egy 24 éves ember nem való egy 50 éves emberhez."


Ezzel nincs is semmi baj, teljesen rendben van, ebben a témában egyet értünk.


"Sem intellektuálisan"


Ebben viszont rohadtul nem. Egy 50 éves nő mivel tudna többet intellektuálisan, mint egy huszonéves férfi? A korral nem nő az IQ és egy huszonéves férfi is lehet művelt és intelligens, és élettapasztalata is meglehetősen sok lehet. Én mindössze azt kifogásoltam, hogy a fiatal férfiakat nem kellene gúnnyal, éretlen hülyegyerekként kezelni, ahogy a kedves válaszoló tette.

2015. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlenül arról van szó, hogy "hülyegyerekként" kezeljük őket, mert igen, valóban lehet egy 20-on éves is intelligens, érett , tapasztalt... De a szememben valahol mégiscsak "gyerekek". Vagy lehet én forgok rossz körökben. :)
2015. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mert itt vagyok nekik én a 60 évemmel, és tudják, hogy ennyi idő alatt, már megtanultam, hogy illik közeledni egy Hölgyhöz! A szexről is megtanultam hogy nem az ágyban kezdődik, és a technikáit is elsajátítottam. Noha minden nő (férfi) egyforma, mindenki más! És ez lényeges!
2015. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Na én leszek az ellenpélda. 31 éves vagyok, elváltam 3 éve. Az elmúlt időszakban próbálkoztam korban hozzám illő párt keresni. Nem jött össze. Ez a korosztály vagy foglalt, vagy a szexen kívül nem akar mást, illetve még egy saját kritérium: nem szeretnék olyan pasit se, akinek már van gyereke egy előző házasságból (nekem sincs). Szóval eléggé elkeserítő a helyzet. Nyár elején vettem észre, hogy a fiatalabbak is érdeklődnének irántam, és eleinte elképzelni nem tudtam volna, de nagyon egyedül éreztem magam, ezért egyszer engedtem egy ilyen csábításnak. Pontosan tudom a dolog hátulütőjét, és nem tervezek örök életre, de tényleg sokkal jobb mint egyedül sírni otthon. Élvezem, amíg lehet. Szóval van ilyen.
2015. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Elnézést utolsó, de nem értelek. Először arra panaszkodsz hogy a korban hozzád illő pasik ha nem is foglaltak, de szexen kívül nem akarnak mást. Majd azt írod, jó a fiatalabb, nem tart ugyan sokáig de jobb mint otthon ülni egyedül. Nos, ha csak ennyi a motivációd, azt egy veled egykorúval is megteheted aki nem akar szexen kívül mást. :-)
2015. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 aperitif ***** válasza:

Nem a 16-os vagyok, de nekem is van tapasztalatom e téren.

Óriási a különbség, hogy egy korombeli akar néhány gyors és komplikáció mentes menetet lenyomni, vagy egy jóval fiatalabb, akivel tudom, hogy nem fog örökké tartani, de amíg tart, addig az olyan testet-lelket melengető, érzelem gazdag, meghitt kapcsolat, mint amilyen a nagykönyvben meg van írva.

2015. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Értem. Nos, ha nem lehet maradandó kapcsolat, én inkább nem szeretnék túl sok érzelmet, mert egy ilyen korú fiúval ez nem vezet jóra, de mindenki maga dönti el. Ettől függetlenül értem az álláspontodat.
2015. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De,igen is nagyon sok nő keres fiatal pasit,miután megkapta akkor már nincs türelmük ahhoz,hogy összecsiszolódjanak.(Chicagó)
2015. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Igen jól írta az utánam szóló. Egy korombeli, ha csak szexet akar, azt teljesen máshogy kezeli, és ez számomra nagyon taszító. Nulla érzelem, figyelmesség, és utána nem is keres többet. Viszont egy fiatalabb mindig sokkal törődőbb, odaadóbb, és nemcsak egy éjszakára tervez. Jó azért ennyi idő alatt nem volt olyan sok kapcsolatom, most van a 3. de eddig ezt tapasztaltam. Csak ez a mostani aggaszt abból a szempontból, mert kezd túltúl idillivé válni, és ebbe nem kéne belemennem ilyen szinten. De végre nőnek érzem magam, és boldog vagyok. Ha itt az idő el fogom engedni.
2015. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!