Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 visszautasítás után milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 visszautasítás után milyen eséllyel és mennyi idő múlva változhat meg a visszautasító fél véleménye?

Figyelt kérdés

Engem fiú haverom utasított vissza.

L/17



2014. okt. 9. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

34,57294857218938% eséllyel, leghamarabb 56,16364617 nap múlva.


Ez milyen hülye kérdés? Éld a saját életed, visszautasított, na bumm. Ha akar mégis valamit, majd szól. Addigra meg téged nem fog már érdekelni.

2014. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk személyes tapasztalatoknak örülnék. Engem ő sokkal később is érdekelne.
2014. okt. 9. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kiderül hogy nyertél a lottón már aznap változni fog a véleménye.
2014. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WheneverYouWant ***** válasza:

Ha nagy mértékben megváltozol.. vagy ha a saját körülményei nagyban megváltoznak..

NEm lehet az mondani hogy 1 hónap vagy 6

Meg érezni se lehet... Talán mikor úgy gondolod hogy meg lehetne próbálni megint akkor elkéstél..

2014. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3.-at felpontoztam! :)
2014. okt. 9. 18:13
 6/9 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat :P
2014. okt. 9. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

"...sokkal később is érdekelne" Vagy nem.

Nekem csak egy személyes tapasztalatom van, sok hónap után is nemet kaptam újra.

Aztán rájöttem mekkora segg vagyok, hogy teperek. Azóta van barátnőm, és jól érzem magam :)

2014. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rá esély, de az is lehet, hogy nem fog megtörténni. Azt tanácsolnám, hogy próbálj először csak barátilag minél közelebb kerülni hozzá, aztán onnan már talán kialakulhat valami. Talán.
2014. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamokkának pedig igaza lehet, megtörténhet, hogy egy idő után már téged sem fog annyira érdekelni, és talán találsz egy másik fiút
2014. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!