Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az ember úgy érzi, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember úgy érzi, nem talál még egy olyan embert maga mellé, mint az exe, változhat ez? Tapasztalatok? (többi lent) 19/l

Figyelt kérdés
Tudom,még fiatal vagyok,de ismerkedni sincs kedvem...Ha mégis,akkor meg nem érzem azt amit vele,és így eleve nem lehet több a dologból. Tény,hogy hibáztam,lehet még most is együtt lennénk ha nem teszem (nem megcsalásról van szó!) Találhatok olyat,akit viszont tudok szeretni ez után?

2015. aug. 4. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azért van, mert még hiányzik és mindenkit hozzá akarsz hasonlítani. Mivel minden ember más, nem találsz olyat mint ő. De ha múlik a hiánya, találsz jobbat. Mert ugye szakítottatok, tehát ő sem volt tökéletes.
2015. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elkövettem régen azt a hibát, hogy mindenkiben az exemet kerestem, és ezért nem voltam nyitott semmi újra, de azóta sokat változtam. Azon meg nem érdemes kattogni, hogy "mi lett volna ha", mert bele lehet őrülni.
2015. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, fog változni, csak idő kérdése. Ahogy lecsillapodnak az érzéseid, helyére rakod a gondolataidat.. telnek majd a napok, újra suli lesz.. lefoglalnak a hétköznapok. Aztán azon kapod magad, hogy jó lenne vki melléd.
2015. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haha Én meglepődnék ha találnék még egy olyan hisztis, idegesítő csajt mint az exem. Ilyenkor az ismerkedés segítene elfelejteni.
2015. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!