Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani velem egyidos lanyok tobbsege miert ilyen?

Figyelt kérdés

Itt elsosorban a 18-22 kozotti korosztalyra gondolok. En itt elsosorban a sajat tapasztalataimat irnam le. Az utobbi idoben probalok lanyokkal ismerkedni de egyszeruen lehetetlen. Valosagban rogton elutasitjak az embert es tobbnyire flegmatikusak. Ha vicces az ember akkor komolytalan, ha pedig normalis akkor unalmas. Interneten jo ha 1-2 mondatban valaszolnak az embernek, de ha valaki ismerkedik nem az lenne a normalis ha kolcsonos erdeklodes lenne...? Tehat egyszeruen nemtudom eldonteni hogy velem van ekkora problema vagy egyre tobben az elerhetetlen, szoke hercegeket varjak?

Fiuk tapasztalatait illetve lanyok velemenyere is kivancsi vagyok.

21/F


2015. szept. 13. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem vagy a lány számára elég vonzó, nem olyan a kisugárzásod és nem megkapó a személyiséged, akkor lehetetlen fél perc alatt felszedni.


Ne vedd személyes sértésnek, de ilyen korban sok udvarlónk van, és igyekszünk válogatni. Mindenkivel nem lehet egyszerre összejönni :) Szállj be a versenybe és légy Te a jobbik ;)


21/L

2015. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
versenybe..besz@rok.:D Na tudod ám ki versenyezne egy nő miatt. Mi ez, Forma-1? :D
2015. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nő él álomvilágban, és változó hogy mikor ébrednek fel belőle. Valaki hamarabb, van aki még házasság és gyerek után sem.


Van haverom, akinek normális gondolat nem hagyja el a száját, igazi ecsetfejű szőrtelen cicafiú, minden munkahelyét maximum fél évig tudja megtartani, mert megbízhatatlan és addig jó ameddig nem csinál semmit mert minden vagy elfüstöl vagy meghibásodik a keze alatt, de jól néz ki, modellkedik, családja miatt jó az anyagi helyzete, és kis túlzással minden ujjára p nát tudna húzni, és a csajok hajtanak rá, nem pedig fordítva. Kisujját se kell mozdítania, csak be kell regisztrálnia badoora, és jön a napi x üzenet. Nem egyszer láttam már, hogy még házas anyák is írnak neki, hogy egy kis kaland kéne, tinilányok mindennap írnak neki stb.


Szóval esélyeid akkor vannak: eleve helyesnek születsz, vagy gazdagnak, vagy a kettő kombinációjának, vagy elkezded magad fejleszteni. Arcodhoz illő hajat vágatsz, adsz magadra (normális borotva, parfüm stb...), veszel nem méregdrága, de normális ruhákat (nem bukavillantós hereszorítós páwafarmert meg térdig érő jedilovag köpenyt), ha bírod anyagilag, akkor mindenképp járj el edzőterembe is, marha sokat számít, hiába tagadják a nők. Ami a legfontosabb, és egyben a legnehezebb: önbizalmat kell növelned, hogy megfelelő legyen a kisugárzásod, amiben a kondi tapasztalatom szerint nagyon sokat segít.


Pár éve nekem egyik se volt meg, egyedül annyi előnyöm volt, hogy magas vagyok, de vékony voltam mellé. Felszedtem kondival 17 kilót, és most éppen az önbizalomnövelő státuszban vagyok, de már azt elértem, hogy legalább leállnak velem beszélgetni a nők, visszakérdeznek, nem csak én kérdezgetek mint régen (ha csak te kérdezel, akkor lesz rnak, csak nem akarnak elhajtani), és szerintem az egész jönni fog magától, ahogy egyre több nővel próbálok majd beszélgetni és jönnek a pozitív visszajelzések. Úgyhogy hajrá.

2015. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%

Az első válaszoló remekül reprezentálja azt, amiről a kérdező beszél.

A fiatal nők, vagyis inkább még csak lányok jó része önértékelési problémákkal küzd, ergo vagy nagyon le- vagy nagyon felértékelik magukat, jelen esetben az utóbbival van a gond (bár az előbbi is fontos). El lett hitetve velük, hogy ők a női nem Rolls-Royce-i és, mint ilyenek értük küzdeni kell, mint valami hercegnőért, erre még rá is tesz egy lapáttal, hogy Magyarországon egy nőre másfél férfi jut, tehát még meg is adatik nekik a lehetőség a válogatásra, egy eufemisztikus párhuzammal talán jobban érhető a dolog: a nőknek svédasztalon vannak a férfiak, onnan szedegetnek, kóstolgatnak és ha tatszik nekik valami, akkor meg is eszik, a férfiakna viszont állandóan a leeső morzsákért kell kapkodniuk és jobbára be kell érni azokkal, mert egyszerűen nincs más.

Persze ez az egész csak nagy általánosságban igaz, vannak kivételek, de mivel ez a jellemző az adott korosztályra, ezért ugyanolyan általánosságban lehet beszélni erről, mintha csak azt jelenteném ki, hogy a nyugdíjasok tetemes része nem tud hegyet mászni (kivétel persze itt is van, de egy fecske nem csinál nyarat). A szóban forgó lányok tetemes része nincs tisztában a saját értékével és elvárja, hogy a kérői hozzák el nekik a Csomolungmát díszdobozban egyenesen a küszöbük elé. Szerencsére miután bekerülnek a mély vízbe a való világ lecsapja őket a magas lóról és észhez térnek, legalábbis a legtöbbjük. Mielőtt valaki ideokádná, hogy "dehát a férfiak hurr durr...", nos had áruljak el valamit. A férfiakat nem készítette még ki a szépségipar annyira, hogy olyan hatalmas önértékelési problémáik legyenek, természetesen sok férfinak van önképzavara, de távolról sem annyinak, mint a nők köriben. Hogyha a szépségipar elsődleges fogyasztói a férfiak lennének, akkor az ő fejüket zilálná szét minden, velük hitetnék el, hogy "szép vagy és megérdemled a legjobb csajt még akkor is ha dagadt vagy és ostoba, mint egy krumplibogár", de ez csak egy alternatív dolog, jelen esetben pedig nem éri meg olyannal foglalkozni, ami úgy kezdődik, hogy "mi lenne, ha...?", mert a valóságon nem változtatnak.

2015. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!