Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátom a mostani barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom a mostani barátomat ócsárolja a profilján, és nekem írt szerelmes üzenetekkel bombázza, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Instagram profilról van szó, és nem tudom, mit csináljak. Nagyon össze vagyok zavarodva. Barátom nem törli, mert elvből nem töröl semmit, volt barátom letiltotta, de már harmadik új fióknál tart... Ez így fura.
2015. aug. 29. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne foglalkozz vele, és gondolkozz el milyen mértékben sikerült lezárnod az előző kapcsolatod.
2015. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bízd kettejükre a dolgot
2015. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem törôdtök vele, talán abbahagyja.
2015. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!