Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ír az ember egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ír az ember egy normális kezdős szöveget ismerkedéshez a badoon egy nőnek még csak kerülve a sablonos szöveget, ki írja megnézve de válasz semmi?

Figyelt kérdés
Még ok,hogy 30 ból mondjuk 10 nem válaszol semmit,de hogy 30 ból 30 nem válaszol,ahogy írtam próbálok nem sablonos lenni.
2015. szept. 13. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hagyd a badoot, nem éri meg. Engem helyesebbnek mondanak, mint az átlag, és 50-ből 1 reagál. Irok, a fele (!) egyáltalán rám néz, aztán ennyi. Van, aki 3x is megnézett, de semmi...
2015. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Blade Bone ***** válasza:
Figyi, akárhány és akármilyen nevü oldalra is regisztrálhatsz, ha mindegyiken ugyanolyan emberek vannak. .. .
2015. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az életben is ilyenek a nők legtöbbje sokan mondják.
2015. szept. 13. 13:32
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
Lehetséges, de neten ezekből több van, és a társkereső meg egyenesen tele van velük.
2015. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az életben van, de KEVESEBB ilyen nő van. Más is mondta itt, hogy neten nem megy neki, de plázában még ők jönnek oda hozzá.
2015. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem járok ilyen plázákba meg bulikba.
2015. szept. 13. 14:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Az meg hogy egy nő jöjjön oda hozzám,nálam csak a mesékben létezik.
2015. szept. 13. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Többi oldalon is ez megy. Bár ha te is kapnál napi 30 levelet, akkor nem válaszolnál mindegyiknek... ha mégis akkor 3-4 nap után már csak levelezésből állna az egész napod!


El vannak kapatva a nők a neten.

2015. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj lassacskán szerintem a neten már nehezebb párra lelni.

Rengetegen vannak nagyon sok van és nagy a szűrés nyilván mindenki a legjobban neki tetszőt válassza és férfiből meg aztán rengeteg van fent.

Hagyd a netet mert időpocsékolás.

Kivétel ha valami extra jóképű férfi vagy.

2015. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

tegnap 14:56


Én amilyen hülye vagyok,válaszolnák,nem kell ott mindig regényt írni :D

2015. szept. 14. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!