Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ír az ember egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ír az ember egy normális kezdős szöveget ismerkedéshez a badoon egy nőnek még csak kerülve a sablonos szöveget, ki írja megnézve de válasz semmi?

Figyelt kérdés
Még ok,hogy 30 ból mondjuk 10 nem válaszol semmit,de hogy 30 ból 30 nem válaszol,ahogy írtam próbálok nem sablonos lenni.
2015. szept. 13. 13:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

tegnap 16:28


De hogyan ismerkedjek,nem igazán járok bulizni,sőt nem is igazán érdekel a bulizás,félénk is vagyok és azt nem tudom elképzelni i,hogy valahol megyek akár boltban akár csak úgy az utcán aztán leszólítok egy csajt,mindig az jut eszembe lehet hülyének nézne,vagy kiröhögne,vagy elküldene az anyámba,stb.....

2015. szept. 14. 12:33
 12/12 anonim válasza:

Ha tényleg senki nem ír vissza, akkor valamit nagyon bután csinálsz. Vagy ha a cicababákat környékezed, akkor grat. :)

Én se vagyok nagy szám kinézetre, mégis szoktak alakulni dolgok. :)

Igaz, nyár óta öszvisz 2 komolyabb alakult ki...

Abból kiindulva hogy minden hétvégén akad pár rusnya liba, aki még meg is hív egy italra, ez édeskevés....

2015. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!