Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Problémás családi háttér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás családi háttér. Szégyellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám egy józan gondolkodású értelmiségi, viszont anyukám nem tud viselkedni, par..sztosan beszél, egy idegbeteg rokkantnyugdíjas. A tesóm meg 25 éves és 5 éve nem ment ki a házból, 130 kg. Szegénynek szociális fóbiája van és nem akar kezdeni semmit az életével, pedig egy értékes ember lenne. Szégyellem a családi hátterem a barátaim, potenciális párkapcsolataim előtt, emiatt én is évek óta egyedül vagyok. Mit gonodltok ? Hogy lehetne ezt elfogadni vagy változtatni rajta részben ? A pasik , akikkel összehoz az élet, mindig nagyon jó családi háttérrel rendelkeznek.Én ezt nem tudom felmutatni..
2015. szept. 13. 14:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*szégyellni
2015. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is problémás a családom. Van betegség, alkoholizmus, pénzhiány, fura felfogású családtagok. Amikor hazavittem a barátomat bemutatni, felkészítettem mindenre, nem titkoltam el semmit. Hagytam neki lehetőséget, h elmeneküljön, ha nem kér ebből. Nem menekült el. Minden családban vannak gondok, hol több, hol kevesebb.
2015. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy nagyon problémás családtagom, de nem tudok túllépni rajta. Így nem viszek haza senkit, ezért inkább nehezen is barátkozok. Ha van lehetőséged, akkor tényleg a különköltözést javaslom. Én nem tettem még meg, de ez legyen az én problémám.
2015. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nos, régesrég küéön élek. apára büszek vagyok. anyát félig szégyellem, de már változott valamit az elmúlt években. a tesóm szörnyen él.. és hiéba tudom, milyen értékes, okos, széleslátókörő ember, nem megy ki a házból 5 éve, nem végezte el az egyetemet a szociális fóbiái miatt és le kéne adnia 40-50 kilót. és tudom, hogy a baráti körömben is .a barátaim, munkatársaim;ismerőseim 95%-a jó családból való - így alakult az élet, mert erős sulikba, közösségekbe csöppentem 14 éves korom óta,intelligens, tanult emberek vettek mindig körül ,én magam nem vagyok lenéző és sznob, sose becsülnék le emiatt valakit és nem így mérem az embereket, de ha egyszer ilyen emberek vesznek körül.. és tudom, hogy amikor a baráti körömben 1-2 ismerősnél járok , akinek pl. dagi a tesója vagy baj van a csalásjában, azt mindig van aki szóvá teszi vagy kicsit izének tartja..és még többen, akik nem mondanak semmit, de gonodlnak. sajnos ezen keveset lehet változtatni és azt gonodlom, életem végéig el kell titkolnom anyát és a tesóm, képtelen lennék bárkinek is megmutatni őket. tudom, hülye kédés, de el lehet titkolni ezt vaalhogy egy párkapcsolatban ? ... érdekes, mert belegonodlva az eddigi szerelemeim (akik közül egyik se ismerte az igazi családi hátterem) mind vagy jó családból jöttek vagy közepes anyagi helyzetű, de művészcsaládból, intellektuális szülők gyerekei.. help..
2015. szept. 18. 19:24
 15/18 A kérdező kommentje:
elnézést a félregépelt karakterekért
2015. szept. 18. 19:25
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtuk, hogy külön élsz. A papád hogy viseli az otthont? Vele beszélj erről, hogy mit tegyél? Bár az borzasztó lenne hallania, hogy miattatok nincsenek barátaim, miattatok nem viszek haza senkit. Eltitkolni? Nem kérdeztek rá a fiúk? Vagy azt mondtad, hogy árva vagy rokonok nélkül is? Mondd azt, hogy ez a helyzet, elégedjen meg vele, hogy nem találkoznak és kész. Én ilyen drasztikus lennék.
2015. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem mi a problémád. Annyira nem "hangzik" vészesen a dolog.


Apukád: rendben van.

Tesód: rendben van. Kövér, lusta, elpazarolja a fiatalságát. Na és? Ez kit érdekel? Ha én lennék a párod, engem ez biztosan nem zavarna. Az ő élete.

Anyukád: na, talán ő a leggyengébb láncszem. De biztos vagyok benne, hogy társaságban visszatudná magát fogni (amennyiben mégsem, szerintem ennyi belefér).


Senki családi háttere sem tökéletes, az enyém sem, mégsem okozott problémát (legalábbis eddig). Úgy gondolom, ha valaki emiatt hagyna el, talán jobb is, ha megy...

2015. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-nek: 16. hszó vagyok, annak vészes, aki benne van, hidd el! Én megértem őt.
2015. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!