Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szégyellem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyellem magam, de annyira nagy problémám van, hogy kihasználhatom az exem?

Figyelt kérdés
Alvásproblémáim vannak már egy fél éve, mióta egyetemista vagyok a bioritmusomnak lőttek, össze-vissza aludtam, a vizsgaidőszak még jobban súlyosbította a helyzetet. Most már ott tartok, hogy félek is elaludni, mert mindenfélét behallucinálok. Napi két órát sikerül és egy roncs vagyok, ez nem élet. Szedtem gyógyszert, de egy idő után immunis lettem rá, és rosszabb lett az alvászavarom, mint előtte, tele vagyon migrénnel is. Exemmel fél éve szakitottam, de az ő közelsége megnyugtat nagyon, míg hánykolódok órákat éjszakánként, mellette nem viccelek 2 másodperc alatt bealszok és nagyon jót alszom a karjaiban. Tudom, hogy csúnya dolog kihasználni,mert már nem szeretem, de úgy érzem így nem tudok már élni, ingerült vagyok, agresszív, egy roncs, néha napközben is hallucinálok, annyira fáradt vagyok. Visszamennék hozzá, csak hogy visszanyerjem az egészségemet és elszinészkedem, hogy szeretem. Mit gondoltok erről?
2015. febr. 2. 02:29
1 2
 1/12 Petya Atya ***** válasza:

Inkább növeszd vissza a gerincedet, és szedjél valami hatásos altatót. Nem csak egy fajta gyógyszer létezik.

De mivel úgy tűnik, nálad ez nem is organikus okokra vezethető vissza, hanem pusztán pszichés tünet, elmehetnél inkább pszichológushoz.

2015. febr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 orvosnál voltam, egy vagyont dobtam ki és csak rosszabb lett, mint volt!
2015. febr. 2. 02:33
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Semmi gond, az, hogy manapság, másokat érzelmileg tönkreteszünk, kihasználunk, és úgy kezelünk mint egy darab sz**t, hogy saját magunkon segítsünk, ez teljesen megszokott dolog, mindenki ezt teszi! :D

Vagy erőtvehetnél magadon, és nem nyafognál, hanem alkotnál egy beosztást,ami szerint minden nap cselekszel. Vagy érzelmileg kihasználsz és átversz egy olyan embert, akinek valószínüleg most nincsenek nagy problémái, de te szivesen tönkretennéd hogy neked jobb legyen! Csak tudnám a nevét, most röktön elmondanám neki, pedig nem ismerem igaz milyen furcsa, de még is sajnálom, és távoltartanám egy ilyen embertől mint te.

2015. febr. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy szemét vagyok, de mindent kipróbáltam már, egyszerűen nincs más alternatívám. Mennyire lehet súlyos a helyzet, ha erre a szintre eljutottam? Nagyon!
2015. febr. 2. 02:38
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

kérd meg, hogy hadd aludj vele 2 éjszakát, mert nem tudsz aludni és a végét járod, a közös múltatokért cserébe tegyen meg ennyit és ha 2 éjszakát kipihented magad, akkor tiszta fejjel találj ki más módszert, amit még nem próbáltál. sportolj, legyél sokat friss levegőn és mondhatod, hogy nincs időd, de ha csak 2 órát alszol, és gondolom vagy 4-et az ágyban hánykolódsz, akkor még mindig jobb.


próbáld ki az autogén tréninget, vagy az iplikátort (szöges ágy) - nekem amúgy van ilyenem, gerinc probléma miatt, alvás gondjaim nem nagyon vannak, de amint látod későn fekvő típus vagyok. ez az iplikátor olyan, hogy 3 perc múlva csorgó nyállal alszom rajta, pedig nem kéne rajta aludni, de alvászvarnál is használható, de elvileg le kell róla szállni, csak én nem igen szoktam eljutni odáig...


egyébként hosszú távon az alvászavarod ugyanúgy előjönne az exednél, akit már nem szeretsz, inkább szedd össze magad és keress mást, aki mellett biztonságban érzed magad.

2015. febr. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Én felajánlom, hogy velem aludj, Úgyis kezd unalmas lenni a párna a karjaimban. :(
2015. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne színlelj kapcsolatot, csak simán kérd meg erre a szivességre, hogy vele alhass. Ő dönti majd el, hogy túl nagy kérés-e ez, és hogy megadja-e.
2015. febr. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én is voltam álmatlan és kigyógyultam belőle, elmondom a módját, ha megkérded.
2015. febr. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szóval van alista, amit kaptál az alvásrendelésen, hoyg hogyan hangold rá Magad a lefekvésre - több órás szertartás a lefekvéshez készülődéshez. Nos, most nincs fontosabb dolgod, mint visszaállítani az alvásodat, tehát ez az első. A másik, hogy azért el is kell fáradni, mert kell a szervezetnek a feszültség-elernyedés ritmus, tehát heti 3x menj valahova megadott időbe, ahol dolgod van, ez lehet jógaóra, vagy bármi más, ahol cselekedned kell, jelenésed van.

Aztán kaptam egy antidepresszánst, ami nem depressziósokra altatóként hat, és mondták, hogy egy pici részét vegyem be, pl. negyedét, kísérletezzem ki, hogy mennyivel alszok pont annyit, amenyit jólesik. evvel tudtam aludni, de nehezen tértem utána magamhoz. Tűzoltásnak jó.

Ezután a gyógyszertárban kapható melatonint használtam hetekig.

Ha már alszol rendszeresen valamennyit, vissza kell menni iskolába/munkába pár órát naponta, és akkor végleg helyrejössz. Egy bő fél évet kell erre a gyógyulásra szánni.

2015. febr. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy plüsskutyit:3
2015. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!