Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya pasi hogy szerezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya pasi hogy szerezhet barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem akarom elfogadni, hogy sosem lehet barátnőm csak azért mert alacsony és ronda vagyok. Azt sem akarom elfogadni, hogy az egyetlen esélyem a boldogságra a pénz. Ennyire nem lehetnek felszínesek az emberek, de komolyan!


Hétvégén randiztam egy átlagos lánnyal és végig pofákat vágott és néha fintorgott pláne amikor meg akartam érinteni. Nem vagyok szép az tény, de azért ez kicsit túlzás. Amikor kérdeztem, hogy mi baja van azt mondta nem érzi jól magát, de láttam, hogy velem van baja. Társkeresőn találkozunk minden klappolt alig vártam a találkát erre megint csak az ocsmány külsőmmel szembesültem.


Miért ennyire nehéz nőt találni ronda férfiként, pláne ha előtte tök jól elvontunk! Annyira elegem van már hogy csak ez számít a nőknek. Lehetsz bármilyen vicces, jópofa, kedves, szarkasztikus nem számít semmi.



2015. aug. 3. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Csináltass egy maszkot!
2015. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha neked az átlagos, szintén nem tökéletes nők jönnének be, akkor ez nem is lenne kérdés.
2015. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Oda-vissza érvényes.

Hasonló adottságú lányt keress, mint te vagy.

2015. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Kur.va jó humorérzékkel. Amúgy a saját kategóriádban keresgélj elsősorban, azt ajánlom.
2015. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem küldtetek egymásnak képet?? Egyébként ha úgy érzed, csak a belsődért szerethet beléd bárki, akkor ne randizz, hanem barátságokat alakíts ki. Ha valakit lenyűgöz a személyiséged, nem fogja érdekelni a külsőd, mert addigra már megszokta.. a jó külsőt is hamar megszokja az ember szeme, a rosszat is. Ismerkedj, legyél része minél több társas eseménynek, aki szerethető, azt külsőségektől függetlenül előbb-utóbb szeretni fogja valaki.
2015. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Most komolyan, olyan csunya vagy, hogy undorodnak toled es hozzad erni sem mernek?

Ha csak nem vsgy egy torzszulott ezt baromi nehez elhinnem.

2015. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy te mit csinálsz kivel ismerkedsz de nálad rondább srácoknak van barátnőjük!
2015. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Pénzzel. Egyébként nincs esélyed még a saját kategóriádban sem, a ronda csajoknak se kell ronda pasi.
2015. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

Lehet hogy már írták, de a formula sajnos még mindig ugyanaz:


Pénzzel. Sok pénzzel. Sok-sok pénzzel és picikét még annál is többel.


A ronda nőknek pedig továbbra se kell ronda pasi. Miért is kéne? Mit kezdenének vele, hisz ugyanúgy nem tetszenének egymásnak.

2015. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem cseréltetek képet?


Egyébként, ha lány lennék nekem nem lenne szimpatikus az, ha az első randin már tapiznál...

2015. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!