Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Merre érdemes ismerkedni egy...

Merre érdemes ismerkedni egy krónikus betegségben szenvedő srácnak/fiatal férfinak?

Figyelt kérdés
Nem mondanám adonisznak magamat, vékony vagyok és alacsony is, de nem ez a legnagyobb problémám, hanem, hogy sokszor műtöttek, ezért sok heg csúfítja a bőrömet ( a nyakamon is ). Szórakozóhelyekre nem megyek le, mert ott nem nekem való a társaság ( alkohol, egész estés tánc, nekem ezt nem lehet ). Társkeresőoldalak nem játszanak. Szerintetek merre kéne ismerkednem ezekkel a problémákkal?

2013. okt. 18. 22:40
 1/10 A kérdező kommentje:
*kiegészíteném: táskeresőoldalakon már sokat próbálkoztam, nem sikeresen, ezért nem játszanak!
2013. okt. 18. 22:41
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem csatlakozhatnál valamelyik egyház ificsoportjához. ezek általában vidám, klassz csoportok, az tévhit, hogy ájtatos manók meg lúzerek járnak csak oda. persze ne úgy menj oda, hogy becsajozol, hanem a jó társaságért, aztán majd alakul.
2013. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én már nem vagyok annyira ifjú (24 vagyok tehát öreg sem), meg nem igazán vagyok vallásos, pontosabban a keresztény vallás nem az én vallásom.
2013. okt. 18. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
24 évesen mehetnél még. de ez csak egy ötlet volt. valami klub, csoport, ének, zene, ilyesmi?
2013. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen szakkörben. Nekem súlyos pszichikai problémáim vannak, és hozzád hasonlóan, nem járok bulizni.
2013. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek csak szépséghibák. Ezeket lehet kompenzálni,ha pl. kedves,udvarias,vicces,jófej és/vagy okos vagy. ;)
2013. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekel a druidizmus?
2013. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek jól hangzanak, zenével kapcsolatban milyen klubok vannak? Milyen csoportokba érdemes elmenni? Énekelni nem tudok, sport hát nem nagyon jöhet szóba, de a gitározni nagyon alapfokon tudok...
2013. okt. 18. 22:57
 9/10 anonim ***** válasza:
túrázás? esetleg hosszú távú bicózás? amúgy nekem is van egy elég durva hengem a mellkasomon , kb 6cm es lyukszerű kinézettel , de nem foglalkozok vele
2013. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Imádtam régen a túrázást/biciklitúrázást, de jelenleg nincs kondim hozzá. Nekem nem csak egy hegem van, hanem rengeteg!
2013. okt. 18. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!