Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vágyok ilyen lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyok ilyen lányra?

Figyelt kérdés

Olyan 20 év körüli barátnőt szeretnék, aki picit erősebb és dominánsabb nálam, de nagyon fontos hogy megőrizze a cukiságát és a nőiességét, ne nőjön a fejemre. :) Barátnő nélkül ilyen vágyálmaim vannak, de lehet, ha összejönnék valakivel, már nem tetszene ez a dolog, ezt nem tudom előre. Mit gondoltok? Ti voltatok már így? Van itt ilyen lány, akinek bejönne egy ilyen kapcsolat?


26/F



2015. szept. 13. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
vadmacska kell neked...nekem is volt egy, de nem éreztem magam, vele jól, mert rohadt akaratos volt és megpróbált elnyomni, ő irányítani. 27/F
2015. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem tetszene ha ő irányítana, de szerintem azt meg lehet oldani elnyomás nélkül is. Ha figyelmes, és látja hogy nekem nem tetszik amit akar, akkor ne akarja minden áron véghez vinni. Sajnálom hogy el akart nyomni. :S Neked is ilyen vágyad volt előtte, még mielőtt egy pár lettetek volna?
2015. szept. 13. 21:47
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Elnyomást arra értem, hogy ő mindent akart, minden kellett volna neki. A parfümtől az ékszerekig minden és persze kinek kellett volna fizetnie? Persze, hogy nekem. Szexnél semmi gond nem volt, mert iszonyúan jól csinálta, de ez csak szexkapcsolathoz volt elég.
2015. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a vágyam, mert szeretem a vadcicius nőket, vagányak és állatira szexik. Csak hát mindennek ára van.
2015. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Milyen ára van ennek?
2015. szept. 13. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy kb. le sem szart.
2015. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Jah, hogy az a vadmacska, aki ékszereket, parfümöket követel...Szóljatok srácok, én tévedésben vagyok itten. Azt hittem, a vadmacska olyan nő, aki szexi, játékos, kicsit harapós-karmolós, de azért dorombolni is tud.
2015. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, épp ezt hangsúlyoztam a kérdésem alatt is, hogy ne nőjön a fejemre, tehát aki követelőzik, az nem felel meg a feltételeimnek. A karmolós, harapós, dorombolós jöhet. :)
2015. szept. 13. 22:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es! Örülök, hogy kiragadtál 2 szót a szövegkörnyezetből és azt fújod.
2015. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én egy ilyen szexkapcsolatot el tudok képzelni.
2015. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!