Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha undorodom a férfi nemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha undorodom a férfi nemtől, lehetek egy idő után leszbikus?

Figyelt kérdés

Nekem még jó tapasztalatom nem volt férfival. Mindegyik egy idő után úgyis csak kikacsint a kapcsolatodból vagy elkezd hanyagolni,és ott rúg belém ahol tud. Ha ránézek random, az utcán egy srácra, mindig arra gondolok, hogy Ő is csak egy a sok közül.

Férfi barátaim nincsenek, ismerőseim is csak elvétve vannak, mert nem tudok velük mit kezdeni és félek, hogy csak átgázolnának rajtam egy gyenge pillanatomban.

Ami a szexet illeti, az még rosszabb.


Igazából jobban vágynék arra, hogy az ellenkező nemhez vonzódjak ,de nem tudom ,hogy erre képes lehet e egy heteroszexuális ember csupán a haragtól és elkeseredettségtől.


2015. szept. 14. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad és ezért érzed azt hogy senkinek nem kelene hosszabb távon,te is szerethető ember vagy csak meg kel találni a szénakazalban a tűt

Lehet hogy sok rossz tapasztalatod van de vanak jó emberek is és ha nem adsz nekik esélyt te sem tudsz kivirágozni.

2015. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mindegyik egy idő után úgyis csak kikacsint a kapcsolatodból vagy elkezd hanyagolni,és ott rúg belém ahol tud."

Szóval te is ismersz minden férfit, mint az itt hisztizők nagy része, ugye?


"Ha ránézek random, az utcán egy srácra, mindig arra gondolok, hogy Ő is csak egy a sok közül."

Akkor talán nem a férfiakkal van gond, hanem a gondolataiddal.


"Igazából jobban vágynék arra, hogy az ellenkező nemhez vonzódjak ,de nem tudom ,hogy erre képes lehet e egy heteroszexuális ember csupán a haragtól és elkeseredettségtől."

Most akkor te milyen nemű és irányultságú is vagy?

2015. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és heteroszexuális.

Az utolsó mondatomban valóban felcseréltem a szavakat, bocsánat.

*****azonos*****

2015. szept. 14. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Én a női nemtől undorodom! Látom a környezetemben párkapcsolatban lévőket! Tudom milyen xar nekik! Nekem egy kolonc nem hiányzik a nyakamra és még megfelelni sem akarok, pitsát nyalni sem akarok. Így érzem magam teljes embernek! A nők után sem fordulok már meg, de nem azért mert nem tetszenek! Egyszerűen tudom mi várna rám egy kapcsolatban. Szenvedés, veszekedés, csalódás, majd arra ébredek, hogy miattuk pazaroltam el az értékes időmet! Egy nő nekem nem tud semmi többet felmutatni amiért én valaha is hajlandó lennék belemenni egy kapcsolatba! Max egy numerára!
2015. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan szint, ami alatt már nem bocsátkozom vitába egy emberrel.
2015. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudjátok, úgy gondolom, hogy mostanában nagyon sokan belefordulnak bizonyos problémákba, s ezekbe annyira belelovalják magukat, hogy ha akarnának sem tudnának sebesülések nélkül kiszállni belőlük. Az egyik ilyen gond az általánosítás. Az igaz, hogy ma már a legtöbb nő és férfi külsőre nagyon hasonlít egymásra (pl. minden nő festi magát, minden férfi konditerembe jár stb.), de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy belűlről is, érzelmi világukban és gondolkodásukban is ugyanolyanok lennének. A másik probléma: ma már a szerelem, szex és szeretet egy adott értelemben különválasztódtak. Tehát nem feltétlenül kell szoros párkapcsolatban élni azzal, akivel lefekszünk és ez ugyanígy fordítva is igaz. Sokszor egy komolyabb párkapcsolat is elviseli azt, ha a parnerek közül az egyik (vagy mindkettő) akár közös beleegyezéssel alkalmanként valaki másnak az ágyban landol. Ez még nem azt jelenti, hogy ne szeretnék egymást, hogy egyébként ne vállalnának egymás iránt felelősséget, hogy kapcsolatuk érvénytelen lenne. A világ néhány év leforgása alatt jelentősen megváltozott s van aki ezt nehezebben veszi észre. Ez a gyűlölöm a nőket/pasikat jelenség, úgy veszem észre a legtöbb emberrel előfordul, de túl lehet és túl is kell lépni rajta. Aki másokat gyűlöl, valójában önmagával nem elégedett. Az első lépés, hogy barátkozz meg saját magaddal. Az pedig, ha valaki nem szeretne párkapcsolatot, nem feltétlenül azt jelenti, hogy az ellenkező nemhez vonzódik. Lehet, hogy nem jutott még túl az előző párkapcsolatán vagy egyszerűen rájött arra, hogy a klasszikus párkapcsolat kötöttségei nem férnek bele az életébe, gátolják szabadságában, feleslegesen emésztik fel energiáit. Szóval nők és pasik, ne gyűlöljétek egymást, tök rossz, butaság, nagyon rossz irányba vezet... Szeressétek inkább egymást, mindenkit szeretni kell, mert mindenkiben van valami szeretetreméltó. És ezt most egy pasi írta...
2015. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel leszbikus emiatt ne aggódj! Te nem a férfinemet utáltad meg hanem a rossz tapasztalataidat amit néhány primitív partnered okozott kivetíted minden férfire és ezért érzed általánosságban visszataszítónak az ellenkezö nem tagjait. Továbbá ha leszbi irányultságú útra léptél volna akkor nem gomdolnál ilyen gyakran arra hogy milyen jó lenne találkozni egy komoly normális udvarias megbízható fiúval és hogy azzal milyen jól éreznéd magad. Nert így van ugye? Elérkezik az az idő is hogy teljesül ez a vágyad és a leszbikussá válás lehetősége amin jelenleg örlödsz már csak egy vicces buta emlék lesz nálad.
2015. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!