Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevés önbizalommal hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés önbizalommal hogyan lehetne valakim? Nem tudom hogy most én lennék ilyen rossz ember hogy még soha senki nem szeretett?

Figyelt kérdés
Mindenkit jobbnak hiszek és gondolok magamnál. Amikor randizom egy fiúval akkor is azt gondolom, hogy úgy se fogok neki kelleni és ez így is lesz. Még is ha meg én szakítok egy fiúval akkor meg azért mert nem foglalkozik velem eleget, csak saját magával. Fogalmam sincs mások szemében hogyan tűnhetnék szerethetőnek.
2015. szept. 16. 10:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

Úgy tűnhetnél mások szemében szerethetőbbnek, ha elkezdesz magaddal foglalkozni, nem külsőleg, hanem belsőleg. Fejleszd magad, olvass sok önfejlesztő könyvet, növeld az önbizalmadat.

Mert, ahogy vélekedsz saját magadról, azt fogják a többiek is látni!


Te egy egyéniség vagy, fogadd el magad, különben elcseszed az egész életedet!

Változz, légy pozitív, és hidd el, TE is egy ÉRTÉKES ember vagy!

2015. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Jó, hogy válaszolsz a levelekre. Köszi.
2015. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nekem nem jött semmilyen levél. De amúgy sem szeretnék privátban írogatni.

De amúgy még is hogy hihetném el magamról hogy értékes vagyok, amikor az élet nem ezt igazolja vissza?

2015. szept. 16. 10:24
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező! Ezt a kérdést én is feltehettem volna pár éve.

Arra kérlek, válaszolj egy kérdésre:

Szereted önmagad?

(ha erre válaszolsz, tudok segíteni)

2015. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem szeretem magam, amilyen vagyok.
2015. szept. 16. 10:30
 6/28 anonim ***** válasza:

Ha te nem szereted önmagad, azt aki vagy, akkor hogy mutatod meg a világnak, hogy te igenis egy szeretetreméltó nő vagy?

Miért szeretne bárki is, ha erre te magad nem vagy képes?

Nehéz saját magunkban ezt meglátni.

Önzőnek tűnhet.

De nem az!

Következő lépés: írj magadról öt pozitív dolgot!

(Ha szeretnéd írhatsz privátban, ha nem, akkor kérlek, írd itt. Legalább más is okul)

2015. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Rosszat jobban tudok írni: csendes, félénk, visszahúzódó, könnyen befolyásolható, naiv vagyok.
2015. szept. 16. 10:38
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem jött. Azt gondolsz amit éppen akarsz. Lehet korábban beállítottam azt hogy ne tudj nekem többet írni. Ilyet a tapintatlan levelezőkkel szoktam tenni. De amúgy sem tartozom senkinek elszámolni valóval.
2015. szept. 16. 10:43
 9/28 anonim ***** válasza:

Pont az a lényeg hogy jót írj!

Nyugodtan gondold végig.

Tessék szépen öntömjénezni!

De segítek: határozottan kedvesnek tűnsz! ;)

2015. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De jót tényleg nem tudok írni, és még rossz tulajdonságom hogy nem vagyok kedves, barátságos sem.
2015. szept. 16. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!