Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon rossz a természetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz a természetem, lehet így valaha kapcsolatom? N

Figyelt kérdés

Egy fiúhaverom mondta, hogy kb kiállhatatlanok egyes dolgaim. Mint például hogy képes vagyok hátat fordítani, ha valaki beszél hozzám, mindegy, hogy az a szomszéd Pisti, vagy a felettesem. Vagy hogy amikor megmondta, hogy kedvel, de látott már nálam szebb nőt is, én felkaptam a vizet, hogy ez sértő.

Meg egyszer kidobtam őt a lakásból, de ez hosszú sztori. A lényeg, hogy szerinte maximalista vagyok és beképzelt. Ő meg minden bizonnyal mazochista, ha ezek után még szóbaáll velem.


Ha ilyen botrányos természetem van, lehet esélyem kapcsolatra?


2015. szept. 16. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha maximalista lennél, akkor nem állnál háttal egy embernek sem, ha hozzád beszél. :) Igen, idegesítőek ezek a dolgok, szerintem változtass rajtuk gyorsan.
2015. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Van esélyed kapcsolatra, de egy birkatürelmű embert kell találnod
2015. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

"Vagy hogy amikor megmondta, hogy kedvel, de látott már nálam szebb nőt is, én felkaptam a vizet, hogy ez sértő."


Hát erre én is felkaptam volna. Már ahogy megfogalmazta, az igen, sértő.


Más is ezeket mondja bajnak amit ez a fiú haver?

2015. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Én természetem még rosszabb mégis volt már pár kapcsolatom. Igaz mindig goes psycho lett a vége.


Reméljük most nem így lesz, bár nem annyira rajongok azért, ha valaki túl közel kerül hozzám.

2015. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nahát, ez aztán a haver. :D

Egyébként milyen stílusban mondta? Ha bunkón, akkor lehet csak az a fajta, aki tökéletesnek hiszi magát, ezért mindenkit kioszt, akkor nem is kell vele foglalkozni. Ha normálisan mondta, és szerinted is van igazságtartalma, akkor pedig lehet változtatni.

2015. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is borzasztó a természetem, hasonló emberrel nem járnék, mint én, az tuti :D


nem is értem a pasikat, miért állnak velem szóba :D de tényleg :o eddig teljesen normális, értelmes barátaim voltak hosszú távon. fura. biztosan ők is mazochisták :D


szóval nyugi, ha nekem voltak sikeres kapcsolataim, neked is tuti lehetnek :D

2015. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miss Hellfire, nagyon ráálltál erre a "goes psycho"-ra :D


Mostanában hallottad/olvastad valahol? :D

2015. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a válasz: nyilván van, akinek semmi kifogása nem lenne ellened, kérdező.
2015. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen esetekben szoktál hátat fordítani embereknek, akik éppen hozzád beszélnek?
2015. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor előbb tanulj emberséget. Ismerek ilyen kaliberű csajt akik csak alkalmakkor kihasználtak s ennyi. csárog hiszti nagyképű s azt hiszi ö a világ közepe. s hova jutott, hogy nem kell senkinek sem.


Vagy te változol vagy más nem fog utánad változni. Vedd ugy hogy betegség ez.

2015. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!