Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkora bűn, hogy perpillanat nem akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, volt egy nagyon hosszú, komoly kapcsolatom, amiből van egy gyerek is. Utána voltak kapcsolataim, de mind befulladt.

Magamhoz képest régóta egyedül vagyok, voltak próbálkozások, de vagy én gondoltam meg magam, vagy engem ba$ztak át elég szépen, és most elment a kedvem attól, hogy meg legyen kötve a kezem, és tenném, ami épp jól esik.


(Tudom, hogy a gyk ügyeletes erkölcsrendészete szemében mi vagyok, de nincs rám írva, és senki nem tudja meg úgyse, max akinek én elmondom.)



2015. szept. 17. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ki mondta, hogy bűn???

a te életed...a gyereknek apa kell, de nem feltétlenül pót apa...a saját apjával is találkozhat...

ha nektek így jó miért ne lehetnél egyedül?

2015. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
A gyk ügyeletes erkölcsrendészetének hivatalos álláspontja: "Nem ítéljük el a döntésed, nem firtatjuk a múltad de csodálkozunk hogy az itt kommentelő fantasztikusabbnál fantasztikusabb férfiak ellenére nem gondolod meg magad."
2015. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dehogy bűn, sok nő van így. Főleg Te még nagyon fiatal Vagy. A Barátnőm is, neki többet fixen nem kell pasi, arra legyen néha és kész. Nem volt neki sok, de azok jól kicsesztek vele. Félne már egy komolytól, már nem hisz senkinek.
2015. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy. Ha tudod úgy intézni, hogy a gyereked ne érzékeljen belőle semmit, akkor nem hiszem, hogy el kéne ítélni ezért. Idővel szerintem úgyis találsz majd valakit, aki mellett megállapodsz.
2015. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is így gondolom, csak az egy hurok a nyakam körül, hogy valaki azzal a dumával indít, hogy komoly kapcsolat, mikor én érzem, hogy részemről üres járat. És sokan ezt nem értik meg, meg éretlennek + r¡bancnak tartják, aki 25+, pláne NŐ létére nem kötelezi le magát minden jött-menttel, vagy azzal, akivel csak jól akarja magát érezni néhány órára.

Nyilván nem a gyerek szeme láttára csinálom a dolgaim.

2015. szept. 17. 13:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg korrekt vagy azzal, akit csak használsz, addig nem gond. Játszmákba ne menj bele, ennyi. A gyerek más terület. Lehet valaki laza a magánéletében és jó anya otthon. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2015. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem játszok, nyilván nem azokkal fekszem le, majd dobom őket, akik komoly kapcsolatot akarnak, hanem nyíltan indul, hogy ki mit akar.

Mivel velem szemben ment a szédítés, a csillagok lehazudása az égről 1-2 pasitól, csak hogy megdughasson, aztán felszívódjon, vagy csak azért tartson, inkább most elment a kedvem a kapcsolatosditól. Így meg nem ejt pofára senki, meg én sem másokat.

2015. szept. 17. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Gyerekesnél én is ezt láttam. Háromféle típussal találkoztam eddig. A gyerekének élő elvált vasszűz. A szexre, gyengédségre vágyó elvált vagy válófélben lévő gyerekes anyuka aki ennél többet nem akar (esetleg gyáván visszakönyörgi magát a férjéhez). Vagy a lehúzós, megélhetési egyedülálló anya aki pont a szex ígéretével akar levenni és irreális elképzelései vannak magáról 6 gyerekkel is.
2015. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy ez nálad védekezési mechanizmus miatt van. Nem azért, mert erre vágysz, hanem így véded meg magad a későbbi csalódásoktól. Ez pedig arra utal, hogy nem vagy jól. Gondolkodtál már azon, hogy szaksegítséget keress? Mert ezt a gyermeked is látja és érzi. Nem azt, hogy alkalmi kapcsolataid vannak. Azt, hogy nem vagy jól. Nem kell mondanod, érezni lehet. Abból is, amiket itt elmeséltél, és ez csak néhány mondat volt, ő meg veled él. Tudat alatt azt tanítod neki, hogy ha fél, keressen félmegoldásokat ahelyett, hogy szembe nézne a félelmeivel. Ez a része nem korrekt.
2015. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, én sem akarok már komoly kapcsolatot, voltam egyszeri alkalommal egy anyukával is. Amíg tudod jól kezelni, addig csináld nyugodtan.

#9 viszont nagyon jót írt, meggondolandó.

2015. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!