Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, amikor azt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, amikor azt mondjátok, nem járnátok k¨vér nővel, mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Erre?

[link]


Erre?

[link]


Vagy erre?

[link]


2015. szept. 17. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8-as

Ne is mondd magad vékonynak, mivel az első képen egy hótt normál alkatú nő van. Nincs azon egy gramm hiány, vagy fölösleg sem. :)

2015. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az első teljesen rendben van. Aki arra kövéret mond ott baj van. Még ducinak sem mondanám. Nem is vékony, inkább telt. Második nálam a duci. Ő leengedett kezekkel azért nagyobbat mutat. Ha minden más rendben van vele nem szólok egy szót sem az alkatára. Tőle nagyobb már kövér nekem. Így a harmadik is. Bár sajnos még nem láttam így kinéző kövér nőt. A képen levő még gusztusos is, de a valóságban nem nagyon van ilyen. Az én ideálom az elsőtől is vékonyabb, de a másodikig elfogadom.

[link]

1határeset,2,3,4határeset,8

2015. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Clark Kent.. ***** válasza:
Az első kettő rendben van, viszont a 3. kövér. Ha lefogyna, akkor egész jó nő lenne, de így nem járnék vele.
2015. szept. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 3. sem kövér még! Vékony dereka van! Telt karcsú. Karcsú derék, de nagy comb, fenék, mell. Kövér akkor lenne, ha nagy lenne a bele is! Még csak hurka sincs rajta.
2015. szept. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A harmadik kövér!

Gyerek után, talán még bele fér. Attól, hogy jó néhány nőnek a mackós (DAGADT/AMORF) pasik jönnek be, de fordítva kevésbé igaz.

2015. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves 9!

Nem vásárolok az általad felsorolt boltokban egy kategóriával feljebb vagyok ahol olasz a méretezes es ott mar a 44 IT mar nagynak számít .

2015. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!