Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel rosszabb lett az ismerkedés manapság interneten vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés

olyan 6-7 éve mikor ismerkedtem interneten, csomó nőt találtam, aki írt keresett, akarta a kapcsolatot velem tartani, randik is voltak elég számban,

Most szinte semmi, ha ki is alakul egy beszélgetés és facebook vagy skype elérhetőséget cserélünk, szinte mindig csak azt veszem észre egy idő után, hogy én írok csak nekik, ők alig válaszolnak, tiszta közönyösök lettek a nők, régen ezt nagyon nem így tapasztaltam.

Ti is érzitek a nők részéről ezt a nagy mértékű közönyt, ami régebben máshogy volt?


2015. szept. 18. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Már kiismertek titeket... :D
2015. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez velem is így van! régebben jobban ment a csajozás pedig nem vagyok 1 öreg ember sajnos nagyot változott a világ pár év alatt de sajnos negatív irányba...
2015. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem pont, hogy mostanában lett a legjobb a netes ismerkedés (sok helyes férfi, nagy választék) a t*nder miatt.
2015. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 nőknek lehet, de a kérdésem a férfiakra irányult
2015. szept. 18. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Az emberek elkezdték a tárgyakat szeretni, az embereket pedig (ki)használni. 24/f
2015. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel ha kedvesek, és utána még sem akarnak semmit a pasitól, akkor el vannak könyvelve bunkó ribiknek...
2015. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen sajnos nehéz!

Nehéz találni levelezőtársakat,barátokat,társat

Hasonlót nehéz találni!


Férfiaknak könnyebb lenni mint nőknek!


Érdekes én fordítva tapasztalom az ilyeneket lányként!

2015. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is rosszabb lett a net.

Élőben lassacskán könnyebb és gyorsabb.

Túl sokan vannak most már neten és a legjobbak közül is a legjobbat fogja kiválasztani az ember, szóval egy csinos lánynál nagyon kevés az esélye egy átlagos faszinak.

2015. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!