Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha velem kiszúrt a genetika,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem kiszúrt a genetika, hogyan érjem el, hogy ne érezzek folyamatos fájdalmat amiatt, hogy nekem sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
És mielőtt jöttök a "csúnya barátnőd még lehet" meg ilyenekkel, nyilván annak meglenne az esélye, de egy párkapcsolatnak vonzalom nélkül semmi értelme nincs szerintem, és nem tudnék boldog lenni olyannal, aki nem tetszik.
2015. szept. 18. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
hagyd a fenébe a nőzést! van más 1000 jó dolog mint azokkal küszködni ! nem szabad olyanra vesztegetni időt pénzt energiát ami nem hozza meg a hozamot! ha érted.
2015. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igaz hogy van 1000 más dolog, de csak addig élveztem őket, amíg úgy voltam vele, hogy majd egyszer ez is összejön, csak ki kell várni. Mióta rájöttem, hogy valószínűleg nekem ebben sosem lesz részem, már semmi nem tud örömöt okozni, csak arra tudok gondolni, hogy mennyire vágynék erre, és rajtam kívül álló okokból kimaradok belőle.
2015. szept. 18. 16:49
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
Járj prostikhoz! Akkor legalább a szex meglesz.
2015. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
vagy meg gazdagszol vagy marad a prostizás sok férfi jár qrwákhoz ha ki számolod olcsóbban ki jössz mint ha barátnőt tartanál fent
2015. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ne add fel, keress tovább. Ha a külsőd hátrány, erősítsd a belső férfias tulajdonságaid. Vannak nők (nagyon jó nők), akiknek nem a külső a lényeg, mert teljesen mást keresnek egy férfiban (tapasztalat, mert én se nézek ki jól szerintem). Persze nagyon sok van akinek a külső is számít, mint ahogy férfi is (pl Te, vagy Én). Viszont sok a hal a tengerben, minél többel próbálkozol, annál nagyobb az esélyed, hogy megtalálod akit keresel.
2015. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja, igen a prosti is egy megoldás, ideig-óráig, csak attól soha nem azt kapja az ember, mint egy barátnőtől, hiába az opció, hogy barátnő feeling, tudja, az ember, hogy csak színjáték, írom ezt úgy, hogy meglátogattam már néhány prostit életem során. Különben nekem se jön össze,hogy barátnőt találjak magamnak, a külsőm sem az igazi, meg egyszerűen nem tudom,hogy milyen szöveggel kezdeményezzek legelőször, a prostikkal el tudtam beszélgetni,de az megint más, ott tudja az ember, hogy ha már beengedett az ajtón, akkor "nyert" ügye van.
2015. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
ma 17:13 te hol élsz? vagy mit szedsz? ilyen nő nem létezik max a mesékben akinek nem a külső az első vagy a magasság!
2015. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
75%
Tévedsz, csúnya barátnőd sem lehet ha nem nézel ki jól. Én próbáltam olyan lányokat összeszedni, akik előnytelen külsővel rendelkeznek, de nekem azért tetszettek, ők is ugyanúgy a jóképű férfira vágytak. Testalkat és magasság nem lényeg, csak helyes legyél.
2015. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
ma 17:24 én már annyira le aljasodtam hogy már a kövér nőkkel is szóba álltam de azoknál is semmi vagy a macsót várja vagy semmi önbizalma és az istenért se akart eljönni velem randira.... így marad a magány
2015. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet, és valószínűleg jobban járnál ha nem foglalkoznál a dologgal. Találj valami hobbit, jó munkát, munkahelyet, járj el barátokkal, haverokkal és éled ki magad másban. Én már sz*rok az egész barátnő dologra, úgyis tudom, hogy esélytelen a dolog, pedig velem még még a "genetika sem szúrt ki".
2015. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!