Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha velem kiszúrt a genetika,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem kiszúrt a genetika, hogyan érjem el, hogy ne érezzek folyamatos fájdalmat amiatt, hogy nekem sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
És mielőtt jöttök a "csúnya barátnőd még lehet" meg ilyenekkel, nyilván annak meglenne az esélye, de egy párkapcsolatnak vonzalom nélkül semmi értelme nincs szerintem, és nem tudnék boldog lenni olyannal, aki nem tetszik.
2015. szept. 18. 16:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Annyian siránkoztok, küldj már egy képet, hadd nézzem miért is nem megy.
2015. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Majd én holnap küldök, most lassan már készülni kell a melóba.
2015. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Kíváncsian várom.

Szinte biztosra veszem, hogy itt a GYIK-n siránkozó pasik 92%-nak semmi baja a külsejével, csak csendes visszahúzódó, aki nem mer kezdeményezni, ha mégis akkor meg bátortalan, ami rögtön látszik rajtuk. Persze, hogy nincs sikerélmény.

2015. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jól van,holnap délután elküldöm a képet, de akkor őszinte véleményt várok, nem önigazoló, "nincs semmi gond a külsőddel, hanem más itt a baj" véleményt. :) Őszintén írd majd le,hogy mit gondolnál rólam,ha meglátnál az utcán.
2015. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Rendben van.
2015. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én régen két kérdést is kiírtam, amiben véleményt kértem a külsőmről. Sok vélemény érkezett, de egy darab pozitív nem volt köztük. A legjobb vélemények olyasmik voltak, hogy "annyira nem vészes".
2015. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmire számítok,ha nem rosszabbra.
2015. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!