Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa ez?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy a pasik többségének azok számìtanak nőnek, meg igazán jó meg komoly csajnak, akiknek tetovált vagy erősen festett szemöldöke van, meg festett haja, akkor számìt ápoltnak, illetve akkor szép a keze, ha műkörme van, meg edzett teste, nagy melle, bulizik, stb. Nekem is jó alakom van, de nem vagyok kockahasu, nőiesen öltözködöm, de nem festem a körmöm, műkörmöm sincs, nincs festve a hajam, normális szemöldököm van, visszafogottan sminkelek, nyugodt vagyok, nagy mellem van, van rendes munkahelyem, határozott vagyok, mégse vagyok elég jó valami miatt.
2015. szept. 18. 18:14
 1/7 anonim válasza:
Neked is a tökéletes pasi kell.
2015. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a tökéletes pasi kell, egy teljesen átlagos, de mondhatni az alatti pasi tetszik, de ahogy elnézem jól preferálja az ilyen műlányokat ő is. Kicsit olyan érzés, mintha az ilyen pasik nem tekintenék érett nőnek a nem ilyen lányokat. :(
2015. szept. 18. 18:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem általánosìtok, én eddig még csak ilyenekkel találkoztam. :/
2015. szept. 18. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél :) És tényleg furcsa a gondolkodásuk.
2015. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mert hogy néz ki a pasi?


Amúgy gondolkodásmódtól függ. Én művelt és kulturált ember vagyok, sosem kellene egy ilyen műnő. Rossz embereket veszel észre. Nem nagyon látok ilyet amit leírtál..

2015. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez megint egy olyan dolog, hogy kinek mi tetszik.


Amit én elsőre nézek az a testalkat( nem kell edzettnek lenni, pici plusz még oké, de ne legyen túlsúlyos, én sem vagyok az ) és, hogy legyen szép arca, vagy legalábbis nekem tetsszen.

2015. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes társaságod lehet, ahol mindenkinek a műnők meg a plázaribik tetszenek.
2015. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!