Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire elrontottam volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire elrontottam volna? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hévízen lakom, és Budapesten tanulok.

Régóta álmom volt, hogy olyan barátnőm legyen aki ugyan ilyen helyzetben van, viszont eddig a sors úgy hozta, hogy budapestiek voltak.

Hát végül fél év egyedül lét után találkoztam egy ilyen lánnyal, a budapestre vezető járaton.

Sokat beszélgettünk elvoltunk.

Bejelöltem facebookon, vissza jelölt, és azon a napon amikor visszajelölt ráírtam egy "Szia :)"-t. Eltelt kb 2 nap, semmi. Eközben több ilyen - már régebbi - facebook ismerősre ráírtam, s nem válaszoltak.

Közben beszéltem egy barát-barátnőmmel, és nagyon idegesített a dolog, hogy senki nem hajlandó visszaírni. Ennyire elfoglaltak lennének?

És erre nagyon felcukkolt. Mondta, hogy nem, csak nem vagyok fontos nekik, és hogy csesznek az emberre stb...

Na erre bepipultam, s pár embernek, - köztük ennek a lánynak egy fényképet küldtem, melyen ez az igazmondás volt: "Akit érdekelsz, az keres téged. Aki látni akar talál rá időt. Aki akar téged az megtalál. A többi csak kifogás..."

Erre a lány már reagált szinte egy órán belül, végig volt sértve, és azt mondta, hogy "őt ennyire még sose rohanták le!"

Én rögtön mondtam, hogy sajnálom, és én se szoktam lerohanni a másikat, de mostanában feszült lettem.

Erre elköszönt tőlem.

Végül ezt az üzenetet küldtem el neki:"pedig nem vagyok ilyen, de Te tudod. Ha esetleg, adsz még egy esélyt majd a jövőben, akkor írj rám. Én nem fogok, hogy lásd nem vagyok az a fajta nyomulós fiú. Ilyen most fordult elő velem először. Nem akartalak megbántani. Sajnálom. Ennyit szerettem volna még. Szia."

Ez szeptember 09-én küldtem el, ekkor volt ez az esemény. Azóta ezt az üzenetet nem olvasta el, én meg amit írtam, a szavam betartva nem írtam rá.

Nagyon szomorú vagyok. El fogadok bármilyen negatív kritikát tőletek, - csak finoman osszatok ki, ha kiakartok - - tudom, hogy hibás vagyok, és megbántam. Mondjak le róla, nemes egyszerűséggel?

24 éves fiú vagyok.



2015. szept. 19. 12:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És a lány szimpatikus is volt, nem csak a lakhelye miatt. Gyönyörű barna szemei vannak. :(
2015. szept. 19. 12:50
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha velem viselkedett volna igy valaki en is dobtam volna, most gondolj bele, neki ferfi kell nem baratno aki nyavog neki. Szerintem a csajt elfelejtheted, es egy kicsit gondolkozz el
2015. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azóta eléggé elgondolkoztam, s nem sürgetek semmit. Ha 1 hétig bem válaszol valaki, akkor nem írok addig semmit.
2015. szept. 19. 13:03
 4/15 A kérdező kommentje:

De ha 1 hétöletellik, akkor se írkálok.

Beismerem, igazad van #1-es.

2015. szept. 19. 13:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Ráírsz valakire annyit hogy "Szia", akkor mégis mit vársz? Erre szerinted mit lehet visszaírni? Idegesítő szokás.


Igaza van a barátnődnek, tényleg nem vagy fontos sok embernek. És azzal mi a baj? Ismerősök vagytok, nem a legjobb barátod. Egy ilyen egyszavas szia üzenetre csak a legfontosabb pár embernek írnék vissza egy sziát, de még akkor sem érteném hogy ez most mi volt.


Utána meg fel vagy háborodva, hogy nem válaszolnak, és közmondást küldesz. Ennél nagyobb hülyét nehezen csinálhattál volna magadból.


Írjál neki, hogy hülye voltál a múltkor, nagyon rossz kedved is van miatta, szeretnél vele találkozni, biztos vagy benne, hogy olyan jól sikerülne, mint a vonatos. De csak ha tényleg felfogtad ezeket a dolgokat és abbahagyod ezt a hülye sziázást, mert ha nem, akkor tényleg nem vagytok egymáshoz valók, hagyd békén.

2015. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled is. :(

De valahogy bem merek már írni.

2015. szept. 19. 13:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Egy ilyen rövid ismeretség után még nem vagy annyira fontos a lánynak, hogy egy semmitmondó, egyszavas üzenetre azonnal válaszoljon. Lehet fogalma sincs mit lehetne ilyenre reagálni. Nekem sem szokott lenni ilyen üzenetek esetén. Ha akarsz tőle valamit, akkor valami értelmeset és tartalmasat kell írni. Illetve az is lehet, hogy valami fontos dolga volt, ami miatt nem ért rá.
2015. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hülye voltam, s már eléggé változtattam a nézőpontomon, ami tényleg meg is látszik, mert azóta már párszor volt ilyen, hogynnem írtak vissza, s nem törődtem vele, meg megtudtam nyugtatni magam, hogy biztos dolguk van. Viszont mit tegyek ezért a lányért?

Abszolut esélytelen, felejtsem el?

Félek, ha ráírok, akkor azt mondja - jogosan - hogy az előző üzenetemben azt írtam - amitönem olvasott még el - hogy nem fogok ráírni. ÍGy magam miatt patthelyzetbe kerülök.

Ötlet?

2015. szept. 19. 14:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el.
2015. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egy ismerősömnek is elmeséltem, aki nagyon régóta ismer, - egy másiknak, nem annak aki felspanolt, vele már nem is beszélek - s azt mondta sajnál minket, a csaj nem tudja mit hagy ki, de persze engem is lecseszett - tudom, jogosan! -

S azt mondta, hogy ez a csajon múlik, hogy elolvassa e végül, mit írtam, de nem fogja.

Hogy tudnám elérni, hogy megnyissa a chat ablakot, és meglássa a szeptember 9-i írásom? Anélkül, hogy a számból feneket csinálnék...

Nekem eddig csak komoly, és hosszantartó kapcsolataim voltak, szóval nem vagyok az a játszadozó típus.

2015. szept. 19. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!