Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elrontottam, hogy elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, hogy elmondtam neki? 32/N

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 12 éve házasodtunk össze a férjemmel (ő most 37 éves), fiatalkori szerelem, még mindig tart köztünk a láng, viszont megcsaltam. Nagyon sokszor megcsaltam, mivel prostituált vagyok 3 éve, rengeteg visszajáró kuncsafttal. Ő erről egészen eddig nem tudodd, munka miatt nagyon elfoglalt, így semmit nem sejtett erről az egészről. A pénzemet külön számlán tartom, amolyan tartalékként, erről sem tudott. Tegnap viszont mindennel kitálaltam neki, mert már nem bírtam magamban tartani. Nagyon kiborult, ordibált velem, sírt, őrjöngött. Meg is értem szegényt. Viszont kissé túlzásnak találom a részéről, hogy azóta nem hajlandó beszélni velem. Megmondta, hogy el fog válni tőlem, azóta semmi kommunikáció. Nem hiszem el, hogy nem képes megbocsátani, hisz egyáltalán nem volt ez olyan súlyos dolog szerintem, mint ahogyan ő megéli.


Most mit kéne tennem? Segítsetek, légyszi!


32/N



2015. aug. 30. 19:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

1. Nem hiszem el, hogy ez valóban megtörtént.

2. Ha igaz, csodálom, hogy nem ásott el élve.

2015. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt súlyos dolog?Nehezen tudnék ennél rosszabbat elképzelni.
2015. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Valami mást rontottál el.


Amúgy meg jogos a reakciója.

2015. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Adóbevallásnál, hogy számolsz el? :D
2015. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Erre mit lehet mondani?

Neked hogy esett volna, ha a férjed bevallja, az utóbbi pár évben több szeretőt is tartott melletted?

El vagy tévedve kissé... Ha ez a történet igaz,békében váljatok el,keressen magának egy olyan nőt,aki nem nézi hülyének évekig.

Szerintem ezt a férjed soha nem fogja feldolgozni,soha többet nem fog bízni egyetlen nőben sem.

Tudod te mit csináltál?

Mondanám, szégyelld magad,de az ide édes kevés,azt hiszem....

2015. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%

Egy újabb bizonyíték, hogy a nők nagy része érzéketlen tuskó.


Ha ez igaz, akkor ásd el magad. Annak pedig örülj, hogy nem vert pofán.

2015. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi van, kamu a kérdés..
2015. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Franc se tudja, itt komolynak tűnő kérdések sokaságáról derül ki, h kamu, s fordítva.

Ha ez komoly, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy nekiállsz összepakolni, s amint lehet elköltözöl. Nem volna illendő egy perccel sem tovább keserítened az életét.

2015. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
A rosszlányokon legalább fennt vagy? :)
2015. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező te is kiakadná ha a férjed mondjuk 6-7 nőt dugna rendszeresen amíg te azért dolgozol h legyen pénzetek... Na milyen érzés? Nalátod hogy sz.ar
2015. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!