Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha végre komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha végre komoly kapcsolatot keresek, miért talál be minden "jött-ment" lány?

Figyelt kérdés

Pár hónapja már tudom hogy nem a kalandok és a laza kapcsolatok lesznek amiktől boldog leszek hanem egy komoly kapcsolat, ami arról szól hogy kiegészítjük egymás életét.


Mégis az összes randimon olyan lányok találnak meg, akik:


1) flegmák, a pénztárcám vastagsága a mérvadó (vastag az, de ne ezt nézze már basszus)

2) felszínesek, nincs stílusuk, nem tudják mit akarnak za életben

3) az első randin felkínálják kb magukat tálcán


Na most pesti vagyok, 26 éves... őszintén :D Mi a jó franc van és hova lettek azok a lányok akik még rajonganak azért ha egy férfi hódít, és FÉRFI a talpán nem egy kis vasalt hajú csőgatyás kisgyerek!?


Lányok? Szívesen várok mindenféle véleményt.



2015. szept. 19. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
az a baj a mai "nők" 99% a ilyen! de várj mindjárt jönnek hogy az én barátnőim nem ilyenek meg ne a top 10 csajok között keresgélj
2015. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért azt bele kellett írni, hogy vastag az a tárca... Ügyes gyerek vagy. :D
2015. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2es: pont azért írtam bele, mert jöttek volna azok a válaszok hogy "biztos suttyó csóró paraszt avgy te is, azért" :D


A vastag relatív fogalom tudod. Kinek mi.


1# Teljesen igazat adok!

2015. szept. 19. 15:15
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Én meg pont az ideális pasit nem találom meg magam mellé...Én is pesten tanulok,sok ismerősöm van mégsem fogok ki egy olyan srácot aki mellett érdemes lenne megmaradni (nem a pénztárca érdekel,normális lány vagyok,sok srác akar velem kezdeni-és valahogy mégsem érzem bennük az "igazit")..Érdekes dolog ez,lehet még nem jött el az ideje :) Várj türelmesen..20/L
2015. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Sok ilyen csaj van sajnos, akik keresik a pénzes csávókat, de ez nem azt jelenti, hogy a nők 99%-a ilyen lenne. Szerintem keresgélj tovább, és megtalálod majd azt a nőt, aki nem a pénztárcád vastagsága lesz fontos, hanem te magad.

L/21

2015. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
"akinek nem a pénztárcád vastagsága lesz fontos, hanem..." Jajj, én itt valami teljesen mást vártam. :DD
2015. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Rossz az, aki rosszra gondol :P
2015. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem ilyen lány vagyok, de szinte kizárólag olyan pasik találnak meg, akik csak dugni akarnak...
2015. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én meg normális pasit nem találok. 24 vagyok és nem vágyom a csőgatyásokra.
2015. okt. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, hogy a pénz hogy jön ide. Én nem lobogtatom soha a bankkártyám kivonatát, és nincs méteres ezüstlánc sem a nyakamban, hogy rá legyen írva, hogy mennyi pénzem van.

Még mielőtt azt hinnéd, nem akarok kötekedni, mert végre olyan ember kérdez, aki nem sehonnan vett statisztikákat ismétel, és sértettségből beszél! :)

2015. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!