Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha végre komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha végre komoly kapcsolatot keresek, miért talál be minden "jött-ment" lány?

Figyelt kérdés

Pár hónapja már tudom hogy nem a kalandok és a laza kapcsolatok lesznek amiktől boldog leszek hanem egy komoly kapcsolat, ami arról szól hogy kiegészítjük egymás életét.


Mégis az összes randimon olyan lányok találnak meg, akik:


1) flegmák, a pénztárcám vastagsága a mérvadó (vastag az, de ne ezt nézze már basszus)

2) felszínesek, nincs stílusuk, nem tudják mit akarnak za életben

3) az első randin felkínálják kb magukat tálcán


Na most pesti vagyok, 26 éves... őszintén :D Mi a jó franc van és hova lettek azok a lányok akik még rajonganak azért ha egy férfi hódít, és FÉRFI a talpán nem egy kis vasalt hajú csőgatyás kisgyerek!?


Lányok? Szívesen várok mindenféle véleményt.



2015. szept. 19. 15:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha FÉRFI akarsz lenni, akkor ne várd, hogy a lányok találjanak meg! Keress te olyan nőt, amilyenre te vágysz. Lehet társaságban apránként megismerni a másikat, és akkor már a randi előtt kiderül, hogy milyen a lány személyisége.
2015. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Ne aggódj,azért vannak bőven olyanok,akiknél a férfi nem egy csőgatyás ecsethajú divatmajmot jelent,például én,és az ismerőseim közül is elég sokan így vannak,már amennyire látom.Szóval csak keresni kell,nem minden nő ilyen,nem szabad általánosítani.
2015. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

10: A pénz úgy jön ide, hogy volt már aki kb közölte , hogy azért mert itt és ott dolgozom, és ez neki tetszik és tudja hogy "biztos anyagi hátteret tudok biztosítani" szívesen lenne velem.... nem értem, a pénzemért :D Ezért ez gáz!


11: Azt gondolom FÉRFI vagyok :) S mivel nem ismersz joggal feltételezed hogy én "várakozok" :) Keresem én őket, de tudod van amit nem kell, mert "megtalál" :P :D Mivel emberekkel foglalkozom és alapvetően jó emberismerőnek tartom magam, sok esetben már randi sem kell, mert pár telefonbeszélgetés után levonom a konklúziót, hogy felesleges egymás idejét húzni.


12: Köszönöm a választ! Kedves tőled! Az általánosítás messze álljon tőlem, én sem szeretem. Inkább csak egy szösszenetnyi elkeseredettséget érzel :)

2015. okt. 6. 08:03
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez esetben ne keseredj el,nem érdemes :) Én is sokáig búslakodtam,mert soha nem volt senkim,még odáig se jutottam soha,mint Te (mondjuk ebben szerepe van annak is,hogy elég zárkózott vagyok,de ez valamelyest javult szerencsére),de rájöttem már rég,hogy felesleges ezen szomorkodni.Az élet más dolgaira kell koncentrálni,örülni mindannak,amink van,bár sokszor nehéz,de megpróbálni mindig pozitívan állni mindenhez,és soha nem szabad feladni,ez a legfontosabb.Remélem,hogy mihamarabb találkozol olyannal,aki többet ér az eddigi lányoknál.
2015. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"10: A pénz úgy jön ide, hogy volt már aki kb közölte , hogy azért mert itt és ott dolgozom, és ez neki tetszik és tudja hogy "biztos anyagi hátteret tudok biztosítani" szívesen lenne velem.... nem értem, a pénzemért :D Ezért ez gáz!"

Ezek szerint volt már aki... Akkor viszont mégis általánosítasz! Mert a volt már aki az egy ember, itt pedig egy egész nőtársadalmat írsz le a véleményeddel.

Részemről -és még sok nőtársam nevében mondom ezt- nem érdekel a pénz!

Szexelni nem pénzért szoktam, ami pedig kell, azt meg megkeresem magamnak. Most ettől a kijelentéstől vagy "normális nő" vagy emancipunci lettem... :D

2015. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne bánkódj ilyenen :D Jönnek majd jobbak.

Egyébként nagyon sokszor úgy van, hogy pont azt nem találod ami kell (ha alkalmi kapcsolat kéne jönnek a hősszerelmesek, ha rendes kapcsolat kéne akkor meg mindenkinek egy d*gás kell...:D)


Nem lehet, hogy 'rossz helyen' ismerkedsz? Hülye a megfogalmazás mert persze rendes lányok is járnak bulizni, stb, de lehet érdemes lenne iskolában/munkahelyen jobban szétnézned. (Bár amilyen lányok nálunk vannak az egyetemen, hát... bajban lennék pasiként :D)

2015. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz normálisakat találni

nehéz megtalálni a hasonlót!

férfiként könnyebb,hiszen ő kezd!


Sok sikert kívánok!

2015. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Mindig jót mosolygok az ilyen típusú kérdéseknél. Ezen az oldalon egy férfi sem szeretne flegma, anyagias, felszínes, ribi barátnőt, aztán meg a valóságban azt látni, hogy az ilyen lányokért őrülnek meg a férfiak, aki meg esetleg visszahúzódóbb, nem hívja fel magára a figyelmet, nem ribiskedik az a kutyának sem kell, mindenki keresztülnéz rajta.
2015. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj, hogy azt hiszed te válogatsz, és hogy van különbség a nők között. Idővel majd rájössz az igazságra te is.


33F

2015. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

16: Nem vagyok én elveszett gyerek :D De hidd el, valamiért bevonzom most ezeket :D


18: Nos, én sem gondoltam hogy valaha fel fogom tenni ezt a kérdést. A helyzet az, hogy ezek a férfiak (és nem hiába nem vonom be magam a körbe), nem feltétlenül válogatnak, csak azzal kerülnek össze, aki "épp jön". Nem mondanám magamat túl válogatósnak, de ha alapjaiban nem egyezik a személyüségünk és tök más fele tartunk akkor nem jövök össze az adott lánnyal. Ellenben sok barátom tesz így, a "nincs más" szindróma miatt...


19: azt hiszem picit borongósan látod a helyzetet :D Én hiszem hogy mindenki egyedi és megismételhetetlen. Hasonlóságok vannak, de sosem egy és ugyan az a két fél!


Köszi a válaszokat :)

2015. okt. 20. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!