Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy elég, ha egy nő átlagosan néz ki, nyitott és nem buta és akkor hamar talál párt, miközben ez nagyon nincs így?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 22:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez így van fordított esetben is, ha egy férfi néz ki átlagosan, lehet csak nem volt még szerencséd

Gondolom te ilyen lány vagy, ha gondolod leírhatod privátba, hogy miért nem találtál még párt

2015. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, miért mondják, nincs így. Mindenki egy élő Barbiet akar manapság...
2015. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
30%
Ez nagyon így van, csak nem olyanok után kellene sóvárogni,akinél esély sincs, hanem megragadni a lehetőséget,ami adódik.
2015. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőség. Nem ostromol egy tucat férfi naponta, ahogy sokan feltételezik az összes nőről, nem kezdeményez nálam senki. És nem arról van szó, hogy nem veszem észre, se vak, se hülye nem vagyok, ha legalább hozzám szólna valaki, az azért feltűnne, de ennyi sincs. Én ebben semmi lehetőséget nem látok.
2015. szept. 19. 23:29
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
A férfiak többségének az átlagos nő és a bombanő egyaránt vékony, csinos, szép arcú, a különbség csak az, hogy a bombanőnek hatalmas cicije van és erősebben sminkel. :D
2015. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
"nem olyanok után kellene sóvárogni,akinél esély sincs, hanem megragadni a lehetőséget,ami adódik." - Ez rátok is vonatkozik, srácok... :-)
2015. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
1%
Ránk ez nem, mi a legjobbat érdemeljük mindenből :D
2015. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy kérdező?
2015. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
24
2015. szept. 19. 23:46
 10/43 anonim ***** válasza:
89%

Mert a többség átlag nő alatt ugyanúgy csinos, jó nőt ért csak kevesebb pénzzel, nem luxuscuccokban. Vagy csak nagyon el vannak tájolva és a saját fejükben ez így van ezért ez az igazság mindenkinek...

Szerintem a pártalálás senkinek sem egyszerű.

2015. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!