Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik már megtalálták egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már megtalálták egymást, és nagyon hasonlóak azok miért vesztik el egymást? Miért? A férfiak miért nem tudnak küzdeni egy nőért?

Figyelt kérdés

Sajnos elvesztettük egymást,

reméltem hogy nem így lesz

én úgy érzem mindent megtettem

reménykedtem

de minden hiába volt!

Nekem te voltál az egyetlen barátom aki megértett,és

akivel jó volt minden! :(


2015. szept. 20. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tudok küzdeni, szeretek is, mert nagyon jó érzés áldozatot hozni azért, akit szeretünk.Nálam máshol akadt el a dolog. De nálad mi történt amúgy?
2015. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küzdeni egy nőért? Ilyenekért, mint ti? Na ne röhögtess! Ha elég jól néz ki a férfi, akkor a kisujját se kell mozdítania a nőért. Ha nem, akkor meg úgyis hiába küzdene.
2015. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem adnak esélyt, hogy küzdjek értük.
2015. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!