Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A híres női logika?

Figyelt kérdés
A nők állandóan rinyálnak, hogy senki sem meri őket leszólítani. Tegnap egy fesztiválon álltam a dodzsemesnél, néztem a futamot, odaállt mellék közel egy fiatal lány. Szorosan mellém. Elmentem wc-re, közben haverom megszólította már, mire visszajövök. Beszélgettünk a lánnyal, de végig vihogott, mint a kutya, látszódott, hogy zavarban van. :D Erre bekezdi, hogy ez milyen fura már, hogy így ismeretlenül leszólítottuk őt, eddig követtük? Agyf...t kaptam magamban, de persze, elpoénkodtuk. Azt mondja, fura, hogy utcán ismeretlenül leszólítják. Kérdeztem mosolyogva, hogy másképp hogyan válhatnának ismerőssé az emberek? Hogyan ismerhetnék meg egymást? Hebegett-habogott, mosolygott, beszélgettünk kicsit, majd közli, hogy várják a barátnői. WTF? :D Mondom, így szólíts le bárkit is. Nem vagyunk rondák a haverommal, 10/7-es vagyok, haver is 10/6 megvan küllemre. TÉma is volt persze. Aztán mikor elment a csaj, kérdeztem havert, hány éves a lány. Erre beközli, hogy 15. Az állam leesett, kb 18-nak néztem. Lehet, csak a kora miatt tojt be? Amúgy értelmes feje volt, megnyilvánulásaiban is a műveltebb fajtából való, nem ribizli.
2015. szept. 20. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Mért? Kötelessége bájologni mindenkivel, aki leszólítja? :D
2015. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Tudod, nem azok a nők rinyálnak amiatt, akik furának találják, ha idegenek szólítják le őket. A nők még mindig nem egy közös tudattal rendelkező kollektíva. A híres férfi logika...
2015. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Van benne valami, amit mondasz. Diszkó nem ismerkedésre való, merthogy ott biztos csak dugni akar a férfi, az utca nem arra való, mert biztos követi már régóta és perverz meg kitudja még micsoda, az interneten nyomik vannak, szóval szűkül a kör...


Ha csak nem vagy extra helyes, akkor semmit nem kell tenned, mert téged szednek fel a csajok, nem fordítva.

2015. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
A szoveged alapjan, en is arrebb alltam volna :D
2015. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es, miért? Nem is ismersz személyesen. :)
2015. szept. 20. 19:08
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

Tuti, hogy rohadtul ijesztőek voltatok. Nem hinném, hogy véletlenül gondolta, hogy követtétek. :D De ehhez elég egy rosszul megfogalmazott, 2 perccel korábban láttalak a hotdogosnál is. És valószínű viccesek sem voltatok. :D A téma meg rossz volt és örülhettek, hogy ennyi időre szóba állt veletek. XD Legalábbis én ilyesmi esetekben reagálom le így a dolgot. :D

És ne legyetek ilyen betojik, én állandóan leszólítom az embereket és rohadt jókat beszélgetek velük. :D Szemmel láthatóan mindketten kezdők vagytok még benne és izgultok, olyankor meg természetes, ha bénáztok...

23L

2015. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6: hatalmas tévhitben élsz, de mindegy. :) Mindketten rutinosak vagyunk, több hosszabb párkapcsolattal a hátunk mögött. Inkább a lány volt rutintalan, nem tudta lekezelni a dolgot.
2015. szept. 20. 19:16
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
1 csaj így reagàlt. és? van milliò màsik akinek bejön ez az ismeretlenül leszòlítom tìpusù ismerkedés. Engem is szòlìtottak le már így, de olyan szar dumával, hogy nem bíram nevetés nélkül. Illetve nekem ez nem is jön be. Meg a pasi is öreg volt hozzám 10 év kb. pròbàlkozz.
2015. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha meg ekkora csődör vagy, akkor mért sír itt a szád? :D
2015. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem sír a szám, csak érdekelt a véleményetek. Te biztosan hibátlan ember vagy...:)
2015. szept. 20. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!