Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A híres női logika?

Figyelt kérdés
A nők állandóan rinyálnak, hogy senki sem meri őket leszólítani. Tegnap egy fesztiválon álltam a dodzsemesnél, néztem a futamot, odaállt mellék közel egy fiatal lány. Szorosan mellém. Elmentem wc-re, közben haverom megszólította már, mire visszajövök. Beszélgettünk a lánnyal, de végig vihogott, mint a kutya, látszódott, hogy zavarban van. :D Erre bekezdi, hogy ez milyen fura már, hogy így ismeretlenül leszólítottuk őt, eddig követtük? Agyf...t kaptam magamban, de persze, elpoénkodtuk. Azt mondja, fura, hogy utcán ismeretlenül leszólítják. Kérdeztem mosolyogva, hogy másképp hogyan válhatnának ismerőssé az emberek? Hogyan ismerhetnék meg egymást? Hebegett-habogott, mosolygott, beszélgettünk kicsit, majd közli, hogy várják a barátnői. WTF? :D Mondom, így szólíts le bárkit is. Nem vagyunk rondák a haverommal, 10/7-es vagyok, haver is 10/6 megvan küllemre. TÉma is volt persze. Aztán mikor elment a csaj, kérdeztem havert, hány éves a lány. Erre beközli, hogy 15. Az állam leesett, kb 18-nak néztem. Lehet, csak a kora miatt tojt be? Amúgy értelmes feje volt, megnyilvánulásaiban is a műveltebb fajtából való, nem ribizli.
2015. szept. 20. 18:48
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
0%
A 19 es vagyok egyetértek de manapság rengeteg ilyen divat r*bi van azokat más se érdekli csak a pénz.
2015. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!