Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol itt a híres férfi logika?

Hol itt a híres férfi logika?

Figyelt kérdés

Rengeteg topik szól arról, hogy a nők felszínesek, és csak a külsőségeket nézik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__557..

Ehhez képest szintén sok topik van önmagukat rondának tartó fiúkról, akik szép barátnőt akarnak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__56449..

És srácokról, akiknek pöppet magas elvárásaik vannak, ahol 10 kg felesleg már kizáró tényező... (miközben rajtuk simán lehet 20, hányan közülük testépítők hmm?)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__56458..



Nem háborút akarok indítani, csak néha nem értem, hogy magán a gyk-n belül is miért van ekkora harc a nemek között, de jóformán egyoldalúan. Miért mondja azt egy hozzászóló az egyik topikban, hogy minden nő felszínes és ostoba, mert nem fogadják el a külsejét, míg a másikban arról panaszkodik, hogy szép barátnőt szeretne, viszont miért lenne taszító egy lány felesleggel vagy éppen hibás bőrrel?



2014. máj. 6. 23:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Más dolog, hogy mit szeretnénk és hogy mi jut(na).
2014. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el egy ilyen összevágást minden oldalról lehet készíteni. És akármilyen meglepő szembesülni vele, de az emberek többsége ostoba. Ezért nehéz találni egy intelligens partnert..
2014. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Általánosítasz.

Mintha mindenkinek ugyanúgy kéne gondolkodnia.

Vannak ilyenek, és ? Különböznek. Sz*rni rá :)

2014. máj. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem a problémádat!

A fogalmazzunk úgy, hogy nem előnyös külsejű nők is jól kinéző hímet szeretnének.

2014. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Egy duci lány segélykiáltását olvasom?


Egyébként meg egyszerü, a férfinak mindig igaza van. Felesleges háborúznod, ha háborút inditasz a férfiak ellen majd jól bezárunk a szekrénybe aztán leshetsz.

2014. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Készült már pár ilyen, de az utóbbi időben ezzel a három kérdésfajtával találkoztam sokat. Nyilván nem gyk-ból vonok le következtetéseket, de amíg nem volt barátom, itt múlattam az időm egy részét, és borzasztó volt látni, hogy mennyire kikelnek a lányok ellen, miközben azt tapasztaltam, hogy sem én, sem az állítólag hőn áhított kedves-csinos-okos barátnőim nem kellettek senkinek.
2014. máj. 7. 00:05
 7/20 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Akkor a kérdésedben esélytelen "férfi" logikát találni.
2014. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én már unom ezeket a nemek közti harcokat, lexarom az egészet.
2014. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"...sem én, sem az állítólag hőn áhított kedves-csinos-okos barátnőim nem kellettek senkinek."

Mutass már be néhány ilyen barátnődnek.

2014. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kevés a normális ember, aki tisztában van saját képességeivel, és tudja, hogy hogy szerezheti meg azt, amit szeretne. Sőt, sokan még azt se tudják, mit szeretnének... :D
2014. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!