Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogyan ismerkedhetnék meg úgy valakivel, ha undorodom már mindenkitől?

Figyelt kérdés
A sok csalódás után így érzem magam. Engem mindenki csak hülyének tud nézni, legyen szó akármilyen viszonyról. Ha járok egy fiúval is lehetek akármilyen jó, még is otthagy, persze okt nem mond.
2015. szept. 21. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedj. Nem kötelező. Majd akkor fogj hozzá, ha tényleg vágysz valakire igazán. Nekem inkább olyannak tűnsz, akinek csak azért kell pasi, mert már mkinek van, meg fél a maganytol. De ilyen hozzáállással nem is fogsz találni normális embert.
2015. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos ismersz olyan fiút/férfit, akit nem tartasz undorítónak. Még ha mondjuk foglalt is az illető. Indulj ki belőle: ha ő normális, akkor bizonyára vannak rajta kívül is normális férfiak, csak meg kell őket találni. Ne süppedj bele a másik nem gyűlöletébe, mert az neked árt a legtöbbet!

Kár, hogy nem mondanak okot a szakításra. Ettől függetlenül végig gondoltad már, hogy vajon mi lehet az ok? Ez nem olyan "rúgjunk bele mi is egyet a kérdezőbe" típusú kérdés tőlem, de hasznos lehet, ha őszintén magadba nézel, hogy vajon nincs-e valami, ami tényleg oka lehet a szakításoknak.

2015. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, valójában nem is akarsz senkit. Nem tanácsot kérni jöttél ide, hanem együttérzést meg sajnálatot gyűjteni, de elárulom, hogy ezektől nem jutsz el A-ból B-be, bár ez a te esetedben nem gond, mert eleve nem is akarsz eljutni sehová.
2015. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem a férfi nemre értem hogy mindenkitől undorodom, ha nem úgy általában minden emberre. Valaki rossz ember, még is kell valakinek.
2015. szept. 21. 10:40
 5/13 anonim ***** válasza:
most sajnáltatni akarod magad? https://www.youtube.com/watch?v=dvymN6qGxsA
2015. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért sajnáltatnám magam. Csak nem értem miért utálnak az emberek.
2015. szept. 21. 10:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha gyárakban dolgozól vagy éppen iskolában vagy ne csodálkozz, hogy ilyen negatív emberekkel is összefutsz. Persze könnyű ezt mondani tudom, de ne foglalkozzál vele.. Ha beszólnak is jobban idegesíti őket, ha mosolyogsz rajta. Sok hiénának az-az élvezet, ha az embert felhúzhatják agyilag. Ez az egyetlen örömük.
2015. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LazyJones ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid, és ne legyenek elvárásaid. Ha találsz valakit, akivel néha jó beszélgetni, ne azt várd, hogy életre szóló barátot kapsz, csak élvezd azt, hogy valakivel jó beszélni. Ha valakinek jó viccei vannak, de zavarnak a nézetei, hülyéskedj el vele, de ne feszegesd a világnézetét. Ha azt tudod élvezni, amit kapsz, elvárások nélkül, akkor nyersz. A barátságok, szerelmek úgyis csak egy idő után érlelődnek jobbá, nem sza ad az elején azt várni, hogy egy csapásra minden baba lesz, vagy hogy minden jó örökké tartson!
2015. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát jó de épp ez az hogy én semennyire se érdeklek senkit.
2015. szept. 21. 11:34
 10/13 LazyJones ***** válasza:
Eddig 6 válaszod jött, szóval van máris hat ember, akit érdekelt a problémád. Pozitív hozzáállás!:)
2015. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!