Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért mindig az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért mindig az ilyen rideg lányokba zúgok bele?

Figyelt kérdés
Eléggé peches vagyok a párkeresésben. Pedig jól nézek ki,jó az anyagi helyzetem, felsőfokú végzettségem van, vannak céljaim stb, sok lánynak tetszem, de nekem valahogy mindig olyan kell, aki rám se tojik. Mindig ugyanabba a típusba zúgok bele, ami ilyen csendesebb, visszahúzódóbb, de nagyon flegma, és baromi rideg lánytípus, olyan titokzatos, meg elérhetetlen. A külső az tök változó, volt olyan aki teljesen átlagosan nézett ki, de mégis odavoltam érte. Vajon miért mindig az ilyen személyiségű lányok kellenek nekem?

2015. szept. 21. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szülői minta miatt is lehet. Otthon nem ez a pálya szülőknél? Anyukáddal mi a helyzet? Milyen a viszonyod vele? Tudod, az alapvető gáz az, hogy a férfiakat is nők nevelik fel, és teljesen elvihetik egy anyámasszonykatonája, papucs stílusba. Pont ennek kompenzálása miatt választanak flegmatikus, akarnk barátnőt sokan.
2015. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És úgy látod, hogy telibe leszarnak vagy úgy, hogy debilek és nem mernek kapcsolatba kerülni egy férfivel (pl. veled)? Nem mindegy azért...
2015. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja szüleim nem ilyenek. Faterom és anyukám együtt neveltek fel, és teljesen átlagos a kapcsolatuk. Anyukám egyáltalán nem rideg, sőt, épp ellenkezőleg.
2015. szept. 21. 14:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát, én eddig úgy láttam, hogy telibe lesz@rtak. Ha én már veszem a fáradtságot, és odamegyek hozzá beszélgetni, lehet egy lány akármilyen félénk és visszahúzódó, azért ha tetszem neki akkor nem ilyen karba tett kézzel, flegma lekezelő arckifejezéssel fog rám nézni.
2015. szept. 21. 15:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamról olvasnék. :)

Légy magadhoz őszinte: valóban szeretnél egy kapcsolatot, vagy csak azt mondod magadnak, mert ez a "normális"? Én tudtam nagyon szerelmes lenni, de nem voltam lelkileg felkészülve egy kapcsolatra. Ezért mindig olyan lányokat választottam, akik nehezen megközelíthetőek voltak. Hogy még legyen visszaút. Mert ha egy olyan lánnyal kezdek, akinek bejövök, akkor már nincs menekvés. :) Oké, vonzott a titokzatosságuk, a kihívás, hogy valahogy megközelítsem őket. Bizony értek csúnya pofára esések.

Tégy egy próbát egy olyan lánnyal, akinek tudod, hogy bejössz! Ha nem sikerül, legalább esélyt adtál a dolgoknak, tapasztalatokat szereztél, és talán nem fogod elszúrni azzal a lánnyal, aki valóban igazán fontos.

2015. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már tettem próbát olyan lánnyal akinek tudtam ,hogy bejövök, de annak úgy semmi értelme nem volt, pár hét után szétmentünk.
2015. szept. 21. 15:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt lánytípushoz sok türelem kell. Ne várd, hogy egyből látsszon rajta, hogy érdekled! Szerintem ezeket a lányokat csak úgy leszólítani nemigen célravezető, inkább becserkészni érdemes.
2015. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
inkább hagyd őket
2015. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És mennyi időt szentelsz ezekre a lányokra?

Csak mert ha azt várod, hogy odamentél beszélgetni és máris lesz egy válasza számodra, akkor nagyon tévúton jársz. Egy beszélgetésből (vagy kettőből, vagy háromból) még azt sem lehet eldönteni, hogy mint ember/barát szimpatikus-e az illető. Ezért sem tartom helyesnek az ilyen konkrét, spontaneitást nélkülöző párkeresést. Szerintem sokkal egészségesebb ha csak éled az életed és nyitott vagy, de nem azt várod minden egyes pillanatban, hogy a következő lány aki szembejön, a csajod lesz-e vagy sem.

Ja és ezt úgy mondom, hogy én is pontosan ilyen lány vagyok. Pont most volt egy ilyen esetem. Összeismerkedtem két fiúval, és az egyik folyton azzal cukkolt, hogy a másiknak tetszek és hogy én mit gondolok a dologról. Én meg nem értettem mi a francot akar... 2 hét után mégis mit gondolhatnék?? Semmit.

2015. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:) Öröm ezt olvasni, én ez a fajta csaj vagyok. A barátom is azért jött össze velem, mert ilyen vagyok. :)

AZ a helyzet, hogy lehet hogy nagyon is érdekled a lányt, csak meg nem mondaná, mert akkor összedől a vára, amit önbizalomból emelt. A lány annyira túl van csordulva önbizalommal, hogy úgy gondolja, ér annyit a fiúnak, hogy lassú szenvedések árán meghódítsa. Ha nem így gondolkodna, meg sem tudná szerezni a kiszemelt srácot, mert ezek a srácok, mint te is, telis tele vannak vadászösztönnel.

2015. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!