Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon én miért mindig ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én miért mindig ilyen lányokba futok bele? Most komolyan foglalt lenne minden jellemre számomra vonzó lány?

Figyelt kérdés

Ismerkedem neten lányokkal és hát egyikről kiderült, hogy egy kutyabolond, őszintén féltékeny vagyok a kutyákra, akikre izgul, ha én nem írok ő nem is keres ráadásul és akkor is csak a kutyákról papol. A másik lány meg tök perverz, szexéhes, de látszik, hogy hűtlen típus, komoly kapcsolatra nem való. Nekem meg nem megy a szex idegenekkel. Olyannal akarok lenni, akivel szeretjük is egymást.

Én sajnos nagyon válogatós vagyok amúgy is, jellemre sokkal inkább, mint külsőre. Jó megfigyelő vagyok és hamar kiszűröm kivel szeretnék továbbra is ismerkedni és ki megy a kukába. Valahogy még sosem találtam meg azt a lányt, akit kerestem jellemre és, ha úgy éreztem már meg is találtam, akkor persze, hogy foglalt volt az illető. Nem is értem, miért olyan nagy igény, hogy egy lány valóban nőies legyen, gyengéd, törékeny, érzelmes, szeretetre éhes jellem, aki vágyik egy fiúra és nem csak a kutyákra, hűséges, megértő, kedves legyen és nagyszájú, beszólogatós, bunkó típus. Inkább kedvelem a félénk, gátlsáos, csendes lányokat, de őket valahogy nagyon nehezen találom meg és bizony köztük találtam a legtöbb foglaltat, eddig. Külsőre csak annyi kikötésem van, hogy ne legyen túlságosan kövér, mivel én is vékony, sportos alkat vagyok, talán emiatt vonzódom jobban a filigrán alkatú lányokhoz. A magasság sem izgat, volt már magasabb lány is, akit megkedveltem.



2012. szept. 3. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős nekem ez a kutyás sztori. :))
2012. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
túl finnyás vagy....majd mikor megöregszel emlékezz erre a kérdésedre....másrészt meg nem a lánynak kell először írnia...
2012. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a lánynak "kell" először írnia? Ez attól függ barátom, a nők talán nem szeretnének boldogok lenni?
2012. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sajnos úgy szokott lenni, hogy aki neked tetszik, az már foglalt. (mármint nem csak neked, úgy mindenkivel ez a helyzet)

Hány éves vagy?

2012. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!