Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért mindig az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért mindig az ilyen rideg lányokba zúgok bele?

Figyelt kérdés
Eléggé peches vagyok a párkeresésben. Pedig jól nézek ki,jó az anyagi helyzetem, felsőfokú végzettségem van, vannak céljaim stb, sok lánynak tetszem, de nekem valahogy mindig olyan kell, aki rám se tojik. Mindig ugyanabba a típusba zúgok bele, ami ilyen csendesebb, visszahúzódóbb, de nagyon flegma, és baromi rideg lánytípus, olyan titokzatos, meg elérhetetlen. A külső az tök változó, volt olyan aki teljesen átlagosan nézett ki, de mégis odavoltam érte. Vajon miért mindig az ilyen személyiségű lányok kellenek nekem?

2015. szept. 21. 14:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy a lelkesedésem erősen alábbhagyott ,miután közel fél évig próbáltam becserkészni egy ilyen lányt, amiből végül nem lett semmi, mert kiderült, hogy csak az egóját akarta növeli, mert amúgy van egy külföldi srác, aki minden hónapban megdugja, aztán ennyi elég is neki a férfiakból.
2015. szept. 21. 16:18
 12/12 anonim ***** válasza:

A lány vagyok, aki írt.

Fél év? És csak az egóját? Akkor ez egy más tészta, ez a csaj kihasznált, élvezte hogy csapod neki a szelet. Ha nekem nem jön be egy srác, megmondom, nem futtatok vele fölösleges köröket.

2015. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!