Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintem ez már r*hadt gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez már r*hadt gáz, már én érzem cikinek az egészet. Mire jó ez? 21n

Figyelt kérdés

Megindult valami köztem és egy srác között. Tudom, mivel mondta, hogy szimpatikus vagyok neki, illetve tetszem is elégé, szinte mindig dicsérget, meg többször full zavarban.


Ha összetalálkozunk, idegesnek tűnik, de kedves, aranyos, bár mindig siet...


Többször alakítom úgy, hogy kint lófrálok, nem messze tőle, hogy odajöjjön köszönni legalább.


Van úgy, hogy magától odajön, megkeres, de van, hogy teszi a dolgát, eltiplizik néha, az az érzésem, hogy inkább elkerül, kikerül engem.


Ez engem irritál, illetve nem is értem a dolgot. Jóban vagyunk, tetszem neki, jókat beszélgetünk, meg szeretne is velem beszélgetni, komolyabban is, mégis "bújócskázik", elsunnyog, mint akin szemellenző van... Én meg lesem, hátha odajön, lesz valami és ez már rohadt ciki.


Minek mondja, hogy "majd beszélünk", ha csak húzza az időt?


Szerintem ez nem normális... Mondja, hogy beszéljünk, de nem szakít rá időt. Ha beszélünk is fura, ideges, látszik, hogy feszült, nem tud mit kezdeni magával pedig max. 5 percet trécselünk.


Ha nem jönnék be neki, nem mondana dolgokat, akkor azt hinném azért ilyen vakarózós, mert nem tetszem neki, ezért kerül olykor. De így?


Én kislány koromban csináltam ezt max., de mi már 20-on évesen vagyunk.


Ez a majd beszélünk pl. alig 2 hónapja tart... Mármint személyes, szemtől szembe beszélgetésről lenne szó. Ez nagyon gáz...


Szerintetek miért húzza az időt?

Márkor, régebben olyan lazán beszéltünk, egyik napról a másikra most meg kínlódik, pedig közelebb került azóta hozzám.


Mondja minden alkalommal, hogy majd beszélgetünk, aztán semmiből semmi. Látom rajta, hogy tetszem neki, olykor totál zavarban van, akkor miért ilyen? Ez annyira logikátlan.


Miért van ez?


2015. szept. 22. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos, lépni akar, de nem mer. Közeledni akar, de el is riasztja az, hogy neki kéne előremozdítani a dolgot. Ha akarsz tőle valamit, az elején valószínűleg több bátorításra van szükség. Aztán majd belejön, mint kiskutya az ugatásba, ha kicsit hízik az egója.


Persze, huszonévesen ez kicsit ciki, de sokan vagyunk így, én is ilyen voltam valaha.

2015. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig már volt egy komoly kapcsolata. Mondjuk a lány még gyerek volt. Könnyebb, mint egy felnőtt nővel...
2015. szept. 22. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha volt már kapcsolata,akkor nem értem....én úgy vagyok ilyen,hogy nekem nem volt(és majdnem 20 éves..)ez szerintem érthetőbb..de az hogy neki volt már komoly kapcsolata...akkor nem értem mitől fél.
2015. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, ez igaz! De nem tudja, hogy alkalmi kapcsolatba belemennél e? Vagy rólad hiszi azt, hogy Te csak alkalmi kapcsolatot szeretnél. A leírásodból az előbbire tippelnék, talán nincs hova vigyen alkalmanként.

Ez mindenképpen frusztrált eset, főleg ha korábbról is ismertétek egymást. Nem akar se Ő hoppon maradni, se neked nem akar ártani. Tapasztalataim szerint, az ilyen kapcsolatokból jön ki az életre szóló szerelem. Légy vele kedves, és türelmes, de ne hagyd magad átverni sem.

2015. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!