Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem köszön nekem? (tudta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem köszön nekem? (tudta, hogy szerelmes voltam belé)

Figyelt kérdés

ő 26/F én 23/L

Véletlenül összefutottunk,és szembe jött velem, konkrétan mellettem ment el,mikor pár méterre volt egymásra is néztünk.Biztos hogy látott,más nem volt körülöttünk!!



2014. febr. 15. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet.

- gyáva: nem volt biztos benne, hogy visszaköszönnél

- bizonytalan: nem akarta feleleveníteni a régi ismeretséget, nem tudta, mik lesznek a reakciók

- tapintatos: nem akarta felkavarni az érzéseid

És még vagy ezer indok.

2014. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát... mikor találkoztatok ez előtt legutóbb, hm?

lehet, hogy nem ismert meg és/vagy nem szokott csak úgy mindenkinek köszönni.

2014. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

randizás fázisában szakadt meg a kapcsolat, csak neten beszéltünk.

utcán sose köszöntünk egymásnak,és 100% hogy megismert :(

olyan gyerekes szitu,és nem értem.Felnőttek vagyunk.Én nem mertem neki köszönni,különben is ő az idősebb, ő jött és ő "dobott".Nah mind1 azért köszönöm mind2töknek!

2014. febr. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!