Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hölgy akibe szerelmes vagyok jeleket küldött. Másnap estefele szinte rám se hederített, srác ismerősével beszélt egyfolytában el se köszönt. Egy hete ismerkedünk, mindig mosolyog rám és köszön sokszor elbeszélgettünk. Kiismerhetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pontos jelek amik megtörténtek :

-széles mosoly, nyugodt arc -ajkak harapdálása; látszik a nyelv hegye; a nyelv az -ajkat nedvesíti vagy könnyedén megérinti az elülső fogakat -az ajkak nedvesítése, néhányan csak az alsó illetve a felső ajkat nedvesítik, mások pedig a nyelvet végigfuttatják mindkét ajkon -a köröm fogak közé helyezése -az ajkak szétnyitása, mellkas előretolása - mélyen belenéz a másik szemébe, érdeklődő tekintettel, a pupillák kitágulva -szemöldökét felhúzva tartja néhány másodpercig, gyakran még mosolyog is hozzá és szemedbe néz -beszéd közben vagy távolról rád kacsint a szemöldökét felhúzza majd visszaengedi egy mosollyal egybevetve - az ujjait keresztülfuttatja a hajában, vagy csak végigsimítja - a haját csavargatja az ujjaival, miközben a beszélgetőpartnerre néz - a haját folyton hátradobja -ruha felhúzódik, kicsit többet fedve fel a lábból - a saját ruháját nézegeti, egyengeti vagy simítgatja, hogy csinosabbnak látszódjon Szóval összegezve: oldalpillantások néhányszor rád néz pár pillanatra szemkontaktust teremt földre szegezi a pillantását, utána pedig félrenéz testhelyzetet vált igazgatja a haját, ruházatát testét feléd fordítja félrebillenti a fejét mosolyog a tiédhez hasonló testtartást vesz fel



2015. szept. 23. 22:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én együtt néztem verbális és non verbális kapocs.
2015. szept. 24. 10:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Oké, de nekem tényleg tankönyvízű volt, amit leírtál. A szerelmes ember hajlamos rá, hogy nagyító alatt vizslassa a szeretett személy minden mozdulatát, és igen, felcsapni a testbeszédes könyvet annál a résznél, ahol a vonzalom jeleit taglalják. Én még életemben nem figyeltem meg senki pupillamozgását pl. pedig voltam már szerelmes. Ugyanígy vagyok a fog, ajkak vagy akár a szemöldök nyalogatásával. :) Amit leírtál, az magakellető viselkedés lehet, ami még nem feltételezi, hogy érzelmek vannak mögötte. Talán észrevette, hogy tetszik neked, és élvezi, hogy kicsit billeghet. Legközelebb nem volt olyan hangulatban. Nem vagyok ellendrukker, simán lehet, hogy bejössz neki, de én is inkább az első válaszolókkal értek egyet: adj még időt a dolognak. Kicsit ismerd meg! Ha tényleg úgy látod, hogy érdekled, akkor el lehet hívni, mintegy mellesleg, a beszélgetés részeként.
2015. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
É n útólag kerestem rá a neten, helyben éreztem amúgy hogy ezek pozitív jelek. Utána vettem észre neten és azt másoltam be lehet azért érzed tankönyvesnek.
2015. szept. 24. 11:58
 14/17 anonim ***** válasza:
Rendben van. :)
2015. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Na elhívtad?
2015. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb jele hogy tetszel egy nőnek az ha a kezét ökölbe szorítja, nem túl szorosan, csak mintha markolna valamit.Az ajakiból O betűt formáz, a markát a szájához emeli, kétszer úgy hogy a hüvelyk és a mutatóujjak az ajkához érnek, közben a nyelvét a szájüregén belül az arcához nyomja :)
2016. jan. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Oh azóta kiderült, hogy van barátja. Szóval elég false volt, ez esetben a 'mindenki által ismert jelek' ismerete! :)
2016. aug. 25. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!